Wpis z mikrobloga

@Majla: Strasznie nie lubię dubbingu więc jak głos nie będzie oryginalny aktora to będzie mnie to równie drażnić jak słuchanie niemieckiego. Niestety serial muszę sobie darować.
Czy Wy macie jakieś resztki godności, że nikt o tym nie ostrzega?

Tak wiem, coś pewnie było w niektórych kometarzach i mogłem wcześniej sprawdzić, ale jak oglądam nowy serial to lubię o nim wiedzieć jak najmniej więc unikam recencji i omijam wszystkie informacje co mogą mi zdradzić cokolwiek z fabuły.


@weshu: no weź się zdecyduj.
@TenebrosuS: Chodzi mi o to, że były dłuższe komentarze z jakimś dłuższym opisem i tam mogła być jakaś wzmianka. Natomiast było kilkanaście wpisów, na 2-3 zdania, że super serial, a nikt nie wspomniał, że niemiecki.
@kAdi: @drzuo: Ja nie ma kompletnie żadnego problemu z napisami, oglądam tak od 15 lat, nawet nie zauważam, że czytam. Problem jest taki, że nienawidzę słyszeć niemieckiego języka. Napisy tutaj nic nie pomogą, a nie będę przecież oglądał bez głosu.
@kAdi: 1. Nie mam netflixa. 2. Już w pierwszym komentarzu ktoś to napiasał i tak jak mówiłem, słyszenie podkładanego głosu bardzo mnie drażni :(
@weshu: jakbyś jednak chciał spróbować to możesz triala wziąć na miesiąc, za darmo. w sumie to też miałem już się za to zabrać ale ten niemiecki mnie trochę straszy, jak mi nie podpasuje to zmienie na angielski pewnie.