Wpis z mikrobloga

Wyszedł nowy fajny serial no to lecimy. Ściągam sobie wczoraj cały sezon #dark. Jakość HD, orzeszki i piwko - czas na seans, odpalam, fck wersja z niemieckim dubbingiem... ale chwila, jakby nie dubbing... oni tam gadają po niemiecku. Czy Wy macie jakieś resztki godności, że nikt o tym nie ostrzega? Do kosza, wracamy do Shameless. Eh.



#seriale
  • 22
  • Odpowiedz
@Majla: Strasznie nie lubię dubbingu więc jak głos nie będzie oryginalny aktora to będzie mnie to równie drażnić jak słuchanie niemieckiego. Niestety serial muszę sobie darować.
  • Odpowiedz
@Majla: Całkowita racja, nie mam z tym problemu, wręcz jest problem, że mam dłuższą listę "do obejrzenia" niż czasu na to ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czy Wy macie jakieś resztki godności, że nikt o tym nie ostrzega?

Tak wiem, coś pewnie było w niektórych kometarzach i mogłem wcześniej sprawdzić, ale jak oglądam nowy serial to lubię o nim wiedzieć jak najmniej więc unikam recencji i omijam wszystkie informacje co mogą mi zdradzić cokolwiek z fabuły.


@weshu: no weź się zdecyduj.
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: Chodzi mi o to, że były dłuższe komentarze z jakimś dłuższym opisem i tam mogła być jakaś wzmianka. Natomiast było kilkanaście wpisów, na 2-3 zdania, że super serial, a nikt nie wspomniał, że niemiecki.
  • Odpowiedz
@kAdi: @drzuo: Ja nie ma kompletnie żadnego problemu z napisami, oglądam tak od 15 lat, nawet nie zauważam, że czytam. Problem jest taki, że nienawidzę słyszeć niemieckiego języka. Napisy tutaj nic nie pomogą, a nie będę przecież oglądał bez głosu.
  • Odpowiedz
@kAdi: 1. Nie mam netflixa. 2. Już w pierwszym komentarzu ktoś to napiasał i tak jak mówiłem, słyszenie podkładanego głosu bardzo mnie drażni :(
  • Odpowiedz
@weshu: jakbyś jednak chciał spróbować to możesz triala wziąć na miesiąc, za darmo. w sumie to też miałem już się za to zabrać ale ten niemiecki mnie trochę straszy, jak mi nie podpasuje to zmienie na angielski pewnie.
  • Odpowiedz
Do kosza,


@weshu: To żałuj, bo pomijając kwestię języka, Niemcy spisali się na medal. Mnie uwiodła totalnie warstwa estetyczna plus klimat, i choć jestem dopiero po pierwszym odcinku to od wczoraj nie wychodzi mi z głowy;)
  • Odpowiedz