Wpis z mikrobloga

Halo mirko! ()

Chciałem się pochwalić prezentem jaki dostałem w ramach #wykopoczta !

Właśnie otworzyłem paczuchę, którą przygotowała mi @KoriManiaczka ! (hehe pewnie już się martwiłaś co z paczką : > )

Mirabelko, paczka jest cudowna!! Przede wszystkim ogromne wrażenie zrobił na mnie super list, który ma aż pięć stron!! I napisany został odręcznie (+100!) na... wykopocztowej papeterii! Nie wiem skąd ją wytrzasnęłaś ale szacuneczek za to! List był bardzo bezpośredni mimo, że napisany do jakiegoś randoma z internetu :D Czytając go śmiałem się na głos z Twoich opowiadań ale i wziąłem sobie do serca niektóre rady : > (#zwierzatka) i myślę, że jeśli na żywo sprawiasz podobne wrażenie to Twoi przyjaciele i rodzina muszą mieć z Tobą mnóstwo śmiechu i pozytywnych chwil! :D Szczególnie opowieść o woodstockowym koncercie i całym włajażu XDD #pdk Ogromne dzięki za ten list, bo dzięki niemu poczułem jakbym poznał Ciebie i Was osobiście :) a podarek stał się dzięki temu bardziej "mój"!

Oprócz listu były oczywiście prezenty! : >

Otóż Kori własnoręcznie utkała dla mnie.. samolot! Samolot!!! czaicie?! Wspomniałem co nieco o mojej miłości do latających maszyn w opisie 'o mnie', ale nawet nie śniło by mi się trafić na zapalonego szydełkowaniowego świrka () To dzieło ma nawet okna, koła (!) i ... uśmiechniętą buzię ze świecącymi oczami. wow! :D Załączam zdjęcie w komentarzu bo nie wytrzymię bez pochwalenia się. Różowa już teraz kazała mi go "nie prać przypadkiem" żeby nie zniszczyć go nigdy :> Masz ogromny talent mirabelko! Może jakieś studia z budowy samolotów po obronie? :D (mogą być wojskowe ;) )

Kori odrobiła dobrze pracę domową bo trafiła także z moją drugą namiętnością, którą jest popcorn. Mirabelko, pewnie myślisz że kukurydza do mikrofali którą mi podrzuciłaś to nic takiego? Nic bardziej mylnego! Wyobraź sobie, że jako friq kukurydziany (stąd mój avatar hehe) próbuję kukurydzy KAŻDEGO producenta jaki jest na rynku, ale akurat Lidlowego jeszcze nie miałem okazji przetestować! Dodatkowo na ogół opakowania mają 85/90 g, a ten ma 100 () więc w ogóle 10/10 z trafieniem!

Dostałem też świąteczne skarpetki, które nie są zwykłymi skarpetkami, bo aż dwiema parami skarpet z super ornamentami, a do tego super jakości!! I to nie żadne chinskie potliwe!! Rozumiecie? Już mam w czym popylać w świąteczne poranki. Skary od razu zostały okrzyknięte super ślicznym wyborem przez mojego różowego który mi towarzyszył ()

O Milky way stars się nawet nie będę wypowiadał, każdy kto próbował ten wie jaki to rarytas : >

KoriManiaczka, ogromnie dziękuję Ci za paczkę którą mi sprezentowałaś :) Widać, że włożyłaś masę wysiłku w jej przygotowanie i bardzo się starałaś. Totalnie trafiłaś ze wszystkimi podarkami, jestem bardzo szczęśliwy! Dziękuję :)

polecam tego allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

o taki wykop nic nie robiłem!
  • 7
@ookurasama omg kocham ten wpis <3 tylko zdjęcia brakuje :D samolot można ręcznie prać, na pewno nic mu nie będzie, ja swoje maskotki nawet do pralki wrzucam i też bez zmian (ale mogę ryzykować bo wiem jak je naprawić w razie czego :P). Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić i sprawiłam Ci nieco radości w Mikołajki :D