Wpis z mikrobloga

@ryba_z_blizna: widze dwie mozliwosci
1. wyjasnic na poczcie i moze sie uda
2. popelnic przestepstwo i spreparowac UPOWAZNIENIE do odebrania przesylki w imieniu kogokolwiek (niekoniecznie wlascicieli, moze byc Jan Kowalski) zamieszkalego pod adresem na paczce. urzednik nie jest w stanie zerfyfikowac tego upowaznienia i paczke wyda. chodzi o to zeby urzednik mial rece czyste w momencie wydawania paczki, cala reszta nie gra roli
@ryba_z_blizna: jak nierejestrowany, nie polecony to raczej problemu robić nie powinni. z rejestrowanym (na podpis) raczej też nie. u mnie przynajmniej nie robili jak przyszło z loginem, a nie imieniem. Ale to może dlatego że często do mnie przychodzi i mnie kojarzą.
ale jak trafisz jakiegoś głąba to regulamin będzie po jego stronie.

ps. a podałaś może nr telefonu? może komuś tam serce zmięknie i uzna to za metodę weryfikacji
Mirko pomocy ! Zamówiłam kilka paczek z aliexpress i zamiast wpisać swoję imię i nazwisko przypadkowo wpisałam DOM podczas zmiany adresu. Dowiedzialam się o tym jak dostalam awizo na imię i nazwisko DOM .Czy na poczcie wydadzą mi paczkę jak wyjaśnię sprawę ? #mirabelkopomusz #logikarozowychpaskow #aliexpress #pocztapolska


@ryba_z_blizna: wydadzą. Mi wydawali na jakieś z dupy wymyślone dane ale i tak prosili o dowód na którym było co innego. Dowód biorą by