Wpis z mikrobloga

Kocham #wykopoczta!

Cześć Mirabelko @nedira! Właśnie odwinęłam #wykopaczka ze świątecznego papieru w reniferki i jestem przeszczęśliwa!

https://imgur.com/jBK0FZc - wrzucam link do zdjęcia, bo #psujo i nie chce się wgrać przez Mirko.

@nedira pomyślała o wszystkim i odniosła się chyba do każdej rzeczy, o jakiej napisałam w opisie. Resoraczek to miłe nawiązanie do mojej ulubionej trylogii Powrót do przyszłości. Puzzle z Kaczorem Donaldem i Myszką Miki przywołały #feelsy z dzieciństwa, w którym namiętnie kolekcjonowałam Giganty. Znalazły się nawet bańki mydlane z Avengersami, dwie kinder niespodzianki (jedna będzie dla mnie, a druga dla niebieskiego ) słodycze i bardzo prawilne piwka.
Książka Joanny Bator na pewno będzie super (kiedyś czytałam "Japoński wachlarz") i fajnie będzie poznać Japonię z nieco innej perspektywy niż ta Gonciarza i Kasi. Poza tym dostałam klasyczną pozycję "Najwyższa Jakość" znanego pisarza, Cacao DecoMorreno, i na pewno będę czytać podczas przygotowywania wypieków na święta ()
#smiesznypiesek jest przeszczęśliwy już na starcie, bo dla niego papier, karton i folia bąbelkowa to genialna zabawka do rozrywania. A Ty jeszcze pomyślałaś o nim w paczce <3 Gumowa świnia wydaje niesamowite chrumkanie (pieseł zaintrygowany), nie zabrakło też psiego łakocia, jak znalazł na Mikołajki! []
Jednak najwięcej radości chyba sprawi nam ta rewelacyjna książeczko-gra "Star Wars Wyzwania", będzie się grało z niebieskim! Uwielbiamy takie rzeczy, w pociągach i w poczekalniach namiętnie katujemy grę 2 Player Reactor, a tutaj takie rzeczy na papierze i to jeszcze związane z Gwiezdnymi Wojnami! Jaram się jak imperialna baza na Scarif i nie mogę doczekać pierwszej rozgrywki. @storkx skopię Ci tyłek, zobaczysz ( )
Ślicznie dziękuję za piękny i bardzo ciekawy list. Przybijam piąteczkę, bo mieszkaliśmy kiedyś z niebieskim 4 lata w Gdańsku i tak jak Wy zaplanowaliśmy sobie wyprowadzkę (ale troszkę dalej) :) Bardzo, bardzo gratuluję Wam narzeczeństwa i przepięknego pomysłu na ceremonię nałożenia simlocka - podzielam opinię, że tradycyjne imprezy na 100 osób nie są dla każdego i sami zrealizowaliśmy skromny plan (ale nie tak spektakularny!). Trzymam za Was kciuki i jestem przekonana, że będzie wspaniale!
Dziękuję też serdecznie Twojemu niebieskiemu, Mirkowi @kechup, za życzenia i ciepłe słowo.
Jesteście najlepsi! SZANUJĘ jak nie wiem co, życzę Wam wesołych świąt, wszystkiego dobrego, wielu niezapomnianych chwil przy oglądaniu #skoki i niejednej jeszcze wyprawy do Słowenii. Dzięki!!!!!!!1111oneoneone.

PS Wybacz Mirabelko, że w anomimowych pytaniach zwracałam się do Ciebie jak do Mirka. Któż mógł wiedzieć :)

PS 2 wołam kumpla @Kazmierz, który już drugi rok dopinguje mnie do #wykopoczta i razem przeżywamy proces wymyślania paczuchy na prezent i oczekiwanie na swoją!
  • 3
@natta: Och Mireczko, cieszę się ogromnie, że dotarła wreszcie i że się podoba! Tu muszę oddać honor mojemu niebieskiemu (mr @kechup) - całą paczkę zrobiliśmy razem i to on wykopał książeczko-grę. Także wszystkie zasługi zdecydowanie wspólne (to był zresztą jego pomysł, żeby zgłosić się w tym roku, ja dawno na wykopie nie siedziałam, ale akcje z przeszłości pozwoliły nam się przyłączyć... no i teraz znów siedzę na Wykopie :P ).