Wpis z mikrobloga

@mysz0n Mam pierwszy raz Xiaomi 4X i po kilku miesiącach mam się do czego przyczepić:

-Jasność czasem wariuje, nie zawsze jest optymalna. -Nie zawsze pokaże mi powiadomienia chociaż wyłączyłem ograniczenia -#!$%@? czasem filmiki na Instagramie,snapchacie

Na początku miałem 2-3 razy miałem tak, że glosnosc dawałem na maxa a nie było dźwięków.

To takie najczęstsze bugi ale ogólnie jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz
@Aeny: Cały czas OnePlus 2, nie zamieniam na nic innego, double sim, szybkość, odblokowany, możliwość wgrania każdego romu... nie widzę sensu wykładać kasy za coś, co de facto nie jest lepsze.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: ale przeczytałeś chociaż artykuł? Mowa właśnie o tym, że ceny flagowców są totalnie z kosmosu, podczas gdy wydajność i jakość podzespołów od kilka lat zmienia się tylko marginalnie. Lubię płacić za dobre produkty, ale telefony komórkowe, szczególnie flagowce, to jakieś cenowe nieporozumienie. Szczególnie, że wiele z nich jest niedopracowanych i/lub hermetycznych, mają wpadki z płonącymi bateriami, softem łamią się, gubią zasięg itd.
  • Odpowiedz
  • 1
@michushimo dlaczego?

@dziekuje 11.11 trafiłem na jakiś kupon. Dokładnie z przesyłką wyszło 1537zl i tydzień temu przyszedł. Co ciekawe kumpel kupił tego samego dnia i jeszcze nie ma.

@wysprzeglik tocjest jakiś argument ale mówienie "nie kupię telefonu za 3500 bo jestem biedny" to nie zawsze prawda. Nie sztuka jest wołać. Za telefon 3x więcej siana bo tak. Niech zrobią coś co sprawi że ten telefon będzie tego wart.

@Zgredzimierz wiesz ale mówisz
  • Odpowiedz