Wpis z mikrobloga

@cristopher: będąc dzieciakiem miałem zwykłe, duże klocki (może duplo?) i wiesz co było w nich najfajniejsze? Że mogłem z nich ułożyć wszystko, co mi wyobraźnia podpowiedziała. Najczęściej budowałem z nich statek piracki albo USS Enterprise ze Star Treka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te duże zestawy Lego fajnie wyglądają, ale wydaje mi się, że to trochę jak składanie puzzli - nie ma tu miejsca na własną inwencję. Nie
@tets: ostatnio zostałem chrzestnym mojej siostrzenicy - oprócz hajsu(dla rodziców) dostała ode mnie, tylko dla niej, wydrukowany paper wallet z 1 LTC. Może coś będzie wart za kilka lat, może nie. Warty teraz 100$ - ale obstawiam wzrost o jakies kilkadziesiat razy kiedys. A że mam ich jeszcze kilkadziesiąt od lat to nie powinna narzekać na prezenty i tak xD
Pobierz WladcaMurzynow - @tets: ostatnio zostałem chrzestnym mojej siostrzenicy - oprócz hajs...
źródło: comment_E7wpM2WKM8XoOXHZUC37Ldm3Ovl1yTND.jpg
@tets: Tak bez dywersyfikacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mogłeś wrzucić większość w BTC, a trochę np. W Dash i IOTA, gdyby się okazało, że BTC jednak nie jest przyszłością i sobie głupi ryj rozwali.
Ale i tak mocno szanuję, bo ja mając 18 lat dowiedziałem się, że rodzina założyła mi lokatę, która zgodnie z umową po paru latach już była objęta symbolicznym procentem i najlepiej było wypłacić
@tets: a nie lepiej byłoby dać 250 na lokatę i 250 na btc? Jak btc siądzie to z lokaty cośtam urośnie, jak nie siądzie to ta druga połowa będzie śmiesznie mała w porównaniu. Win-win
@Naxster: Z lokaty pewnie mniejszy zysk przez 10lat bedzie niz z bitka przez tydzien tak pedzi ;). Zreszta, ja nikomu nie doradzam. Sam wrzucilem troche kasy na bitka wlasnie na dluzsze przechowanie. Zobaczymy.