Wpis z mikrobloga

@Babazkebaba niestety, jeszcze 8h to luzik, 10 też spoko. Najgorzej jak mam np 3 dni pod rząd po 12-13h to serio na 3 dzień mam już tak spuchniete nogi że ledwo idę.
@vkzk: dla mnie to jest #!$%@? i nie zrozumiałe czemu #!$%@? masz stać skoro nie ma ruchu i ludzi w sklepie czemu nie ma krzesła za ladą w sklepie skąd się to wzięło z czystego #!$%@?ństwa masz stać bo ci płace nie pojmuje
@Babazkebaba podobno klienci tego nie lubią i wygląda to nieelegancko. W poprzednim butiku w którym pracowałam nie było z tym problemu i poprostu jak miałam klientów na sklepie to się stało ale jak nie było nikogo to już nie
@Babazkebaba no niestety ;) gdyby jeszcze płacili na tyle że by się chciało ale wiadomo jak jest :) ja lubię pracę z ludźmi ale coś takiego skutecznie demotywuje
@vkzk: ale ze ktoś nie wpadł na to ze bolące nogi mogą wpłynąć na to jak podchodzą ekspedientki do klientów to mnie dziwi #!$%@? ze nie ładnie wyglada siedząca ekspedientka to wiedzą xD
@Babazkebaba był pomysł żebyśmy były w szpilkach xD więc powiedziałam że jak każą chodzić w szpilkach to odpadam bo chodzenie w nich po drabinie jest średnio bezpieczne już nie wspominając o tym że po 12 h to conajmniej nogi by mi odpadły
@Babazkebaba szefowa naogladala się reklamy calzedonii i chciała żebyśmy wyglądały jak Julia Roberts xD prawie zamówiła nam takie sukienki ale jak kazała kilku dziewczynom do nich schudnąć to zaczęło być ciekawie xD