Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
Hej #otwartywykopmobilny
Od prawie dwóch tygodni nie było żadnej aktualizacji, więc robię krótki raport z tego nad czym teraz pracujemy.
- Przez tydzień próbowałem ogarnąć jak skalować obrazki. W końcu z pomocą @Kroguc udało się je poprawić. Od teraz żaden obrazek się nie przycina, a dłuższe obrazki rozwijają się po kliknięciu ( ͡° ͜ʖ ͡°). @Kroguc dodał także ikonki YouTube / gif / gfycat / Vimeo.
- Napisałem widok "Mój Wykop" @Twinkle. Do tego doszedł widok linku.
- Dodałem "Stronę główna" - narazie nie ma widoku komentarzy.
- Nowe menu w wpisach

Próbuje teraz naprawić kilka błędów, aktualizacja będzie dostępna w ten weekend ( ͡ ͜ʖ ͡).
Picrel w komentarzach
Pobierz feelfree - Hej #otwartywykopmobilny
Od prawie dwóch tygodni nie było żadnej aktualiza...
źródło: comment_ThS82anQzpucWMDbQ5UtN9AgpjZFMs7t.jpg
  • 28
Wołam zainteresowanych (53) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H
Widziałbym na dole nazwę pliku jak to jest w oficjalnej apce, ale z drugiej strony czy jest to aż tak potrzebne?
A co z oznaczeniem wykopów? Ja tylko na mirkoblogu prostuje, ale od ilu wykopów jest płomień? I też, czy jest on jakoś bardzo potrzebny tutaj... Zobaczymy w praktyce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feelfree: ostatnio pojawilo sie cos takiego ze caly czas mam w pasku powiadomien ikonke apki i info 0 nowych powiadomien. Usuwam to z powiadomien i za chwile pojawia sie znowu