Wpis z mikrobloga

@WhyGuys: myślę, iż Adrian powinien natychmiast rozwiązać Sejm, i rozpisać nowe wybory. Namówcie go! To jest skandal co wyprawia Tusek!

"Opcja atomowa" Andrzeja Dudy i PiS? Wcześniejsze wybory? Nikt jej nie chce, a Kaczyński wręcz się obawia.

Ani prezydent Andrzej Duda, ani nikt poważny na Nowogrodzkiej nie chce dążyć już teraz do wcześniejszych wyborów, bo PiS by na nich jeszcze straciło.


Najnowszy sondaż IBRISu:

PiS - 34%
KO - 32 %
@WhyGuys czemu mialby sie rozpasc? Bo dlugopis tak mowi? To nie rzady pis/leper/giertych xD.
Nie wiem czy rozumiesz ale z wyliczen wszelkich analitykow na protestach pro pis bylo 200 autobosow z zewnatrz * 40 os. + Miejscowi. Wg. Obliczen 35k max. Dorzucmy bład obliczeniowy bo wiekszosc nie musi byc postury knura ssakiewicza - dajmy na to ze bylo ich 40k. XD

Te 500k to chyba w jego dupie bylo xD.

Masz bonusa
cybulion - @WhyGuys czemu mialby sie rozpasc? Bo dlugopis tak mowi? To nie rzady pis/...

źródło: temp_file5793185878188180849

Pobierz
@WhyGuys nie wiem czy wiesz ale PSL juz z PO rzadził, a 2050 jest ideologicznie spojna z PO. Ale no tak, tak dali w dzisiejszym prospekcie od szmateckiego co ? XD

To teraz ci powiem tak wprost moje zdanie,
Kazdy polityk od 89 powinien zostac postawiony pod sad wojenny za dzialania na szkode kraju, i automatycznie osadzony na dozywotnie ciezkie prace. Powinny zniknac takie twory jak PO, psl, lewica, konforussia, piss, i
@WhyGuys ja nie glosowalem na żadnych komuchow, chlopie, dopisałem sobie na kartach Korwina, tuż pod lewicą tam gdzie jego miejsce. Nie nie czytam onetu. Widzisz boli cie przyznac mi racje ze wszyscy politycy od 89 do dzis poprostu szkodza Polsce. Takim #!$%@? jestes wlasnie słabym czlowiekiem, tylko tańczyc jak matecki zagra. Tfu na ciebie a donek niechaj tańcuje. Licze na osadzenie pana zero, potem szmateckiego, mejzy a na koniec agenta maciory. Tego
  • 0
@cybulion: ale się uruchomiła juz w Tobie miłość koalicjanta xD No to teraz jestem pewny, ze za Ryżym jesteś. Polityka 8 gwiazdek wjechała i obrazić musiał. Jakie to u was towarzyszu normalne i silniejsze od was ( ͡° ͜ʖ ͡°)