Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@soniathedog @olektrolek:
Mój błąd, nie wiem czemu myślałem, że to Messenger XD Chociaż mimo wszystko ja SMSa jeszcze nigdy nie dostałem od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) a też mam konto żeby nie było.
Poza tym @olektrolek kiepskie porównanie, SMSy o szczepieniu psa, przeglądzie samochodu lub kończącym się ubezpieczeniu bardzo szanuję i są przydatne, a to wyżej to zwyczajny spam.
Poza tym @olektrolek kiepskie porównanie, SMSy o szczepieniu psa, przeglądzie samochodu lub kończącym się ubezpieczeniu bardzo szanuję i są przydatne, a to wyżej to zwyczajny spam.


@radziuxd: no wlasnie nie... spam to NIEZAMOWIONE informacje reklamowe, najczesciej od nadawców z ktorymi wczesniej nie miales do czynienia. to powyzsze nie spelnia kryteriów.

creepy to jest pojawienie sie w telefonie reklamy sklepu obok ktorego czesto przechodzisz.
Jeśli chodzi o informacje reklamowe, to ilość danych które o nas zbierają jest chora. Skąd się łączysz, kiedy, z jakiego IP, kto się łączył razem z tobą, jakie strony z tymi samymi reklamami oglądasz i masa innych.
Najzabawniejsze jest to, że nawet jeśli nie masz konta google\facebooka, to te tworzą twój ghost profile na podstawie odwiedzanych reklam, zdjęć znajomych, etc. - i po założeniu konta potrafią od razu ich podsunąć, jeszcze zanim
@soniathedog: Ja raz na jakiś czas dostaję sms o treści "Papierosy P&S dostepne w niskich cenach! Przy zakupach w sklepach Zabka otrzymasz kupon o wartosci 3 zl (ilosc ograniczona) na kolejne zakupy. Palenie zabija" W Żabce kupuję raz na ruski rok, agencja z Warszawy (byłem w Warszawie może ze 3 razy, z czego 2 to wycieczki szkolne kilka i kilkanaście lat temu) no i nie palę papierosów.