Wpis z mikrobloga

@wpoz: Klepnięte...

Robi się coraz ciekawiej, ich strona bigpump.org głosi:

RANDOMIZING

After each vote, we random one coin from the top voted list. That way we avoid any possible prepumps. Even admin can't prebuy earlier.


Oczywiście nie zalecam podjmowania akcji, lepiej się przyjrzeć najpierw na co ich stać.
Jakby co inwajt link ode mnie: https://discord.gg/hPhappV

Jeszce jedno, jak te 1000 człowieków, rzuci się w jednym momencie na kupowanie jakiegoś waloru to
@KryptoKrysia w teorii. W te losowość coś nie wierzę. ( ͡º ͜ʖ͡º) kiedyś obserwowałem taka grupę i cała akcja trwała bardzo krótko, między kupnem a sprzedażą mijało kilkadziesiąt sekund. Najbardziej zyskiwali boterzy. A tutaj dodatkowo jest ten system rang...
@wpoz: nie no jak jeszcze w tej grze liczą się boty (bez emocji, bez FOMO, tylko zimna algorytmika) to pozamiatane...
Już widzę jak bot kupuje i wyskakuje przy zysku nawet kilkanaście procent nie ryzykując za dużo...
Poza tym nikt nie ma kontroli co faktycznie zrobią poszczególni członkowie grupy. Pada sygnał "kupuj" - to proste, wszyscy zalogowani, rzucają się do kupowania. Pytanie kiedy sprzedać, za 1min, 5, 10...

No i jeszcze jeden
@Naku: Pfff, ja też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj się liczą sekundy, ja też dostałem o 23:00 ale 23:00:55. Cena wtedy już wynosiła 0.000049 BTC, czyli była wypompowana prawie na maxa