Wpis z mikrobloga

@Kielek96: wiesz, kompetencje prokuratora generalnego oddali sami, chociaz nie musieli. I dali L.Kaczynskiemu wybrac tego prokuratora. Wiec jakas tam sladowa ilosc szansy jeat
  • Odpowiedz
I dali L.Kaczynskiemu wybrac tego prokuratora.


@Haqim: Dalej trolle powtarzają ten sam durny partyjny przekaz.

To tak samo jakby PiS dał Komorowskiemu do wyboru między Lechem a Jarkiem.
Albo miedzy Suskim a Sasinem.
  • Odpowiedz
@Haqim: No ok może się z czegoś wycofają ale raczej to będą kosmetyczne zmiany.

Dlatego ta ustawa jest taka niebezpieczna,bo żaden rząd nie zrezygnuje z takiej władzy
  • Odpowiedz
@greven: Nie powiedział tak? Możliwe że nie powiedział a całe życie byłem w błędzie,ale nawet jeśli nie to fakty są takie że Tusk obiecywał 3x15 a tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@Kielek96: No to byłeś w błędzie, bo cytat brzmiał tak:

Zanim ktokolwiek w moim rzadzie, albo ktokolwiek w naszych klubach wpadnie na pomysł zęby wyciągnąć Polakom wieksza ilosc pieniedzy z kieszeni to sie zastanowimy sto razy. To nie jest sztuka leczyc finanse publiczne albo finanse w ochronie zdrowia wylacznie poprzez drenaz kieszeni Polaków.


No obiecywał. Nie przewidział natomiast kryzysu. Przypomnę tylko, że to między innymi dyscyplina podatkowa pomogła nam wyjść
  • Odpowiedz
@greven: No to dziękuje za objaśnienie bo nie widziałem tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Właśnie w kryzysie obniża się podatki aby pobudzić wzrost gospodarczy, miedzy innymi właśnie na zachodzie były wyższe podatki niż wtedy w PL dlatego byli na minusie. Ale to że byliśmy wtedy zieloną wyspą to jest duży sukces Polski i to trzeba uczciwie przyznać.

Tusk dużo zawdzięczał też reformom świętej pamięci minister Gilowskiej,śmiem twierdzić
Kielek96 - @greven: No to dziękuje za objaśnienie bo nie widziałem tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
...

źródło: comment_PwgZqU7NnKff4OcUOcNZyrOXhaaaJFkQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz