Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AST0N: Półtora roku temu weszła w życie dyrektywa tytoniowa, która sporo zmienia i blokuje m.in handel online, więc w Polsce sklepów prawie nie ma (jest e-dym.pl i idym.eu). Dobry sklep to np. http://www.vapeclub.co.uk Dostawa jest nieco droga ale smaków jak u nich w Polsce nie znajdziesz.
@Waspin: Dzięki wielkie, nie wiedziałem ;) Ale rozumiem ze dyrektywa tylko dotyczy sklepów internetowych a w stacjonarnych powinien być dużo większy wybór, tak?
@AST0N: tak, tylko w tym zje*nym kraju nie ma tego wcale tak dużo. Ludzie się podniecają lq o jakości karmy dla psów często bo nie wiedzą jak smakują te prawdziwe. W UK tak jak Ci wysłałem - to norma że sklep ma kilka tysięcy smaków. U nas ma max 15-20.
@AST0N stacjonarne sklepy najlepsze. Zawsze pogadasz, ktoś Ci coś doradzi, da spróbować i nie kupujesz totalnie w ciemno. Wynalazków typu smak piwa nie kupuj. Też na początku próbowałem takich soków, ale... Nie zawsze to co lubisz na codzienne będzie dobre do vapowania. Kiedyś próbowałem whisky które smakowało jak rzygi i od kumpla jakiś smak marihuany, który oddawał wrażenie zapachu świeżo koszonej trawy.
Nie ma co eksperymentować z takimi smakami, bo szkoda kasy.