Wpis z mikrobloga

Słuchaj
człowiek
z tej strony
też
człowiek

Otrzymałam właśnie wspaniałą paczuchę od mirka @R4vPL vel Gerald (ʘʘ) Mirek pierwszy raz brał udział w tej akcji.

Najpierw gdy ją zobaczyłam, to się mocno zmartwiłam, bo opakowanie było rozerwane. A co jeśli ktoś coś wyciągnął ze środka? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Okazało się, że wszystko jest w porządku i przystąpiłam do oglądania upominków.

Mireczek postarał się bardzo, zawarł w paczce praktycznie każdy element jaki ujęłam w swoim opisie. List otrzymałam na papierze stylizowanym na starodawny, cenię to, że jest ręcznie napisany. Zaraz po liście wyciągnęłam kilkanaście kartek, a na nich były wiersze Klocucha, idealne wypełnienie paczki! Były też kartki z pastą o serwerowni i mem z kosmonautą, ale nie ujęłam ich w całości na zdjęciu bo byłby ban ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz przechodzimy do zasadniczej zawartości paczuchy - składa się na nią pudełko Z RYSUNKIEM POZNAŃSKIEGO TRAMWAJU (nie wiem jak to zrobiłeś, ale jest piękne! co ja tu będę przechowywać, hmm..), płyta Percival Schuttenbach ( @mroznykasztan pożycz coś do odtwarzania płyt pls), zegarek WIEDŹMIN (taki kieszonkowy, zabieram w poniedziałek do pracy żeby szpanować, jestę wiedźminę), znaczek pocztowy z Wiedźminem (rzeczywiście nie mam jeszcze takiego, wędruje do klasera) i słodycze (Katarzynki? Że Toruń? Bojówka Bydgoszczy here!).
Co ciekawe mirek jest praktycznie z moich rodzinnych stron, a paczka którą ja wysyłałam i ta, która szła do mnie, minęły się w tej samej sortowni.

Wybaczcie, że chaotycznie i #!$%@? zdjęcie, ale zaraz wychodzę, a koniecznie chciałam się pochwalić paczuchą.

PS Byłabym zapomniała, jeszcze dostałam w paczce nudesy pewnego użytkownika wykopu, ale nie pokażę bo to zdjęcia tylko dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS2 @R4vPL o szkalowaniu mojego miasta to sobie jeszcze porozmawiamy! :D

#wykopaczka #klocuchpoezja #wykopoczta
Pobierz
źródło: comment_ld6y3OXHxoFyyxxvwQQeu269ym82SpmR.jpg
  • 7
@HorribileDictu: cieszę się, że Ci się podoba (ʘʘ) dużo pracy włożyłem w wymyślenie tej paczki.
Wrzuciłem pierniki bo dużo czasu w Toruniu spędziłem, a z reszta w Bydgoszczy niewiele się produkuje xD


A tramwaj zrobiłem sam, za pomocą płynu transferowego i photoshopa (musiałem przerobić to zdjęcie) (ʘʘ)