Wpis z mikrobloga

Jakie uczucia mireczki wzbudza w was to zdjęcie?

U mnie jest to głównie zazdrość przeplatana z gniewem i smutkiem. Zazdrość, że atrakcyjna kobieta mocno przytula się do swojego faceta i to bez ubrania, pewnie bardzo się kochają. Naturalnie, ja również pragnę być kochanym, a tego typu zdjęcia przypominają mi, że nie jestem. Przeradza się to w gniew, bo ja też CHCĘ, tak bardzo chcę, ale nic z tego nie mam. No i potem smutek, bo zaczynam fantazjować jak wspaniałe to uczucie być tak namiętnie przytulonym w kogoś kogo bardzo kochasz, tak samo jak ona kocha ciebie.

#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #gorzkiezale
Pobierz D.....g - Jakie uczucia mireczki wzbudza w was to zdjęcie?

U mnie jest to głównie ...
źródło: comment_uPhjo5S43Aq8Yu2cV3k5x69VbybUpvBX.jpg
  • 101
@the_white_crystal: To czy do czegoś prowadzi, to zależy od tego co zrobimy z tymi uczuciami, czy na przykład spróbujemy zagadywać do dziewczyn, próbować randkować, czy zatapiać smuty w wódce.

@moczarny: Nie zgodzę się. Celem naszego życia jest reprdoukcja, każdy z nas pragnie być kochanym. Jest dokładnie jak mówisz, większość ludzi nie robiła nie wiadomo czego, a jednak ma partnera, dlatego rodzi to aż taką frustrację.
@DizzyEgg: Chodźbym #!$%@? miał szczenąć to nigdy prze nigdy nie pokazałbym takiego zdjęcia światu. Jeszcze ten podpis pod zdjęciem xDDDD. Że niby co to ma wywołać, ból dupy bo ktoś ją właśnie obraca? Że on ma dziewczyne a ja nie? Takie foto może zaboleć jedynie ameby umysłowe z ciężką stuleją. Nie pokazałbym nigdy takiego zdjęcia światu. Miłość po grób xDD Bardzo możliwe, że nie są już razem bo widać, że mają
@DizzyEgg:

spróbujemy zagadywać do dziewczyn


Ty no chłopie, jak zazdrość i gniew ze smutkiem motywuje Ciebie do zagadywania do dziewczyn to niestety nie wróżę sukcesu, co najwyżej jakąś z bordelinem wyrwiesz.

Relacje z ludźmi to nie jest jakiś rocket science, ale najważniejsze to żyć dla siebie.
@DizzyEgg: Ja jestem samotny, nie mam dziewczyny, owszem, zazdroszczę innym tego, że są szczęśliwi, mają kogoś na kim mogą polegać, ale takie fotki świadczą tylko o ich niedojżałości, traktją to jak coś czym trzeba się chwalić na każdym kroku, jak w gimbazie ( dla atencji). Jak chcesz znaleźć różowego paska to pracuj nad sobą i nie myśl o tym ciągle. Ja często skupiam się na tym, że nie mam dziewczyny i
@the_white_crystal: Skąd założenie, że zagadywanie nie przyniesie sukcesu, a jeżeli już to laska z borderlinem? Nawet jeśli nikogo się nie pozna, to myślę, że może to dać sporo pewności siebie.

@Bzikacz: To jest dobre podejście, mam podobne, ale jednak kładę większy nacisk na zdobycie różowego.
@DizzyEgg: z ewolucyjnego punktu widzenia tak. Jednak w przeciwieństwie do bakterii czy wszystkich innych zwierząt mamy świadomość. I ta świadomość pozwala nam nie podążać ślepo za zwierzęcymi popędami. Jednostka nieprzystosowana do życia może zadecydować, że być może posiadanie potomstwa nie jest najlepszym pomysłem, bo jej dzieci będą obciążone również kiepskimi w danym środowisku genami. Człowiek w przeciwieństwie do zwierząt potrafi czerpać satysfakcję z wielu rzeczy nie tylko z prokreacji. Zresztą spójrz
@DizzyEgg: I to jest błąd, pracuj nad sobą dla siebie, poczujesz się szczęśliwszy i tak też będzie odbierało Ciebie otoczenie, przestań próbować na siłe, oddaj się swoim pasjom możliwe, że to dzięki nim poznasz kogoś wyjątkowego :)