Wpis z mikrobloga

Jakie uczucia mireczki wzbudza w was to zdjęcie?

U mnie jest to głównie zazdrość przeplatana z gniewem i smutkiem. Zazdrość, że atrakcyjna kobieta mocno przytula się do swojego faceta i to bez ubrania, pewnie bardzo się kochają. Naturalnie, ja również pragnę być kochanym, a tego typu zdjęcia przypominają mi, że nie jestem. Przeradza się to w gniew, bo ja też CHCĘ, tak bardzo chcę, ale nic z tego nie mam. No i potem smutek, bo zaczynam fantazjować jak wspaniałe to uczucie być tak namiętnie przytulonym w kogoś kogo bardzo kochasz, tak samo jak ona kocha ciebie.

#tfwnogf #stulejacontent #przegryw #gorzkiezale
D.....g - Jakie uczucia mireczki wzbudza w was to zdjęcie?

U mnie jest to głównie ...

źródło: comment_uPhjo5S43Aq8Yu2cV3k5x69VbybUpvBX.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
zgadzam się, ale nie możesz działać przez cały czas, potrzebujesz też odpoczynku i jeśli jest taka potrzeba również posmucić się, tak mi się wydaje


@DizzyEgg: Oczywiście że masz rację. W życiu trzeba znaleźć też czas na po prostu bycie smutnym.
Pamiętaj tylko, że żaden związek nie jest idealny i w każdym związku są jakieś minusy. W tym momencie myślisz sobie o tym, jak to fajnie by było jak by jakaś laseczka
  • Odpowiedz
bo zaczynam fantazjować jak wspaniałe to uczucie być tak namiętnie przytulonym w kogoś kogo bardzo kochasz, tak samo jak ona kocha ciebie


@DizzyEgg: Uczucie jak uczucie. Na początku zajebiście, potem powszednieje, jak wszystko. Wkrada się rutyna i nawet tego nie zauważasz. To jak z robieniem kupy. Jak Ci się bardzo mocno chce i w końcu po długim wyczekiwaniu wskakujesz na tron, to czujesz się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie przez chwilę. Ale
  • Odpowiedz
@BratJuzew: @Pienio69: Jak najbardziej się zgadzam. Pamiętajcie tylko, że mówicie już jako osoby obecnie lub kiedyś w związkach, więc wasza potrzeba bycia kochanym, pożądanym i zaakceptowanym jest w jakiś sposób spełniona. Wszystko ma swoje plusy i minusy, ale nie ulega wątpliwości, że bycie samontym ma tych minusów znacznie więcej.
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Pocieszę Cię w sumie tym, że różowe chcą się częściej przytulać niż kochać, faceci na odwrót. Więc pewnie przy okazji pierwszego związku albo bliższego kontaktu spełnisz swoje potrzeby.
  • Odpowiedz
nie ma już ludzi z którymi można szczerze pogadać przy herbacie. Tylko melanż, #!$%@? dupy jeden drugiemu. Być może trafiam na samych złych ludzi, ale wątpię


@majonezowydrops: Trafiasz na złych tak samo jak karynki trafiają na sebków. Selekcjonujesz znajomych według #!$%@? klucza i odrzucasz tych herbatkowych lamusów na wstępie bo np. nie śmieszą cię ich żarty czy tam coś innego, a potem dziwisz się że zostałeś z samymi patusami.

Ja od
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: to tak jak z burgerem, kiedy jesteś głodny, wydaje Ci się, że jak tylko go dostaniesz będziesz szczęśliwy, ale przyjemność mija po kilku pierwszych kęsach. A jak się przejesz do robi Ci się nie dobrze. I tak jest ze wszystkim, nie ważne żarcie, palenie, sranie, sex czy miłość. Pamiętaj, że to cierpienie rodzi się w Twojej głowie i jedynie Ty możesz je ukrócić. Jak? Przestań pragnąć, wyzbądź się zazdrości, przyjmuj
  • Odpowiedz