Wpis z mikrobloga

#!$%@? musze nauczyć się nie brać "mj" od obcych ludzi...
Wczoraj wieczorem przed odprowadzeniem mojego ziomeczka trochę się upizgaliśmy tylko on musiał jechać w drugą stronę a ja iść w inną...
przechodząc juz dalej przez park spotkałem grupę innych co walą bakę wiec mi zaproponowali bym sobie od nich wziął te 3 buchy. Pogadaliśmy, inny zaczął rzucać petardami wiec uciekłem do domu gdzie mam ok 10 min drogi. Jak później się okazało to jest jeden z najgorszych tripów. Wracając pokazywały mi się efekty jakiegoś #!$%@? towaru albo dopalunów (oceniam tak bo przez 3 dni jarałem własny stafik a gorzej mi było dopiero jak wziąłem od tamtej grupy)
Obraz zaczął dzielić mi się na części, na takie pojedyncze prostokąty które zaczynały się kręcić, serce mi waliło jak kowal w metinie, nie łapałem oddechów a gdy się kładłem to takie ciśnienie miałem głowie ze na kilka sekund traciłem wzrok a czułem jakby miało mi wysadzić głowę. Czułem jakby ktoś naciskał mi głowę takim wzmocnionym i czymś wypełnionym balonem. Przez cały czas bałem się ze wysadzi mi mózg( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec od razy pomyślałem że to jakiś mocarz czy inny dopalacz. Oczywiście byłem cały obsrany juz ze strachu.
Bałem się leżeć wiec siadłem na łóżku i otworzyłem sobie okno lecz wytrzymałem tak może z 5 minut a cała akcja od parku aż do tego momentu jak poszedłem spać trwała 30 minut a czułem jakby trwało 3h. Czułem jak krew łaskocze moje nerwy i po prostu przez to czułem każdą pojedynczą żyłkę...
Obudziłem się po 5:00 ciesząc się ze jednak żyję, efekty nadal trochę trzymają wiec wybaczcie jeżeli jest tutaj wszystko opisane chaotycznie...
nigdy nie bierzcie od obcych ludzi...
#truestory #oswiadczenie #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 42
@murzynekkk ja kiedys zapalilem takie gowno w podobnej sytuacji. Odwracam sie patrze a tam centralnie obok mnie stoja Ja i dwoch ziomkow. Taki trip ze widziałem siebie gadajacego z tymi ziomkami trwalo to z 3-4 godz po czym nagle zeszlo patrze na zegarek i uswiadamiam sobie ze minelo 15min. Moralniaka mialem jeszcze ze trzy dni i dochodzilem do siebie co tam sie odjaniepawlilo. Nie polecam