Wpis z mikrobloga

Robiłem sobie ostatnio rachunek sumienia, myślałem o rzeczach które mi się w moim 23- letnim życiu udały oraz o moich największych porażkach, gafach, wtopach itd.
Doświadczyłem kilku stresujących sytuacji, oblałem maturę, dwóch dresiarzy chciało mnie niedawno pobić metalową rurką bo mam drogi rower, straciłem pracę na kilka tygodniu przed narodzinami córki,przeżyłem związki z nieodpowiednim osobami itd...
Jednak maturę w końcu zdałem, rower nadal mam bo mnie wtedy nie dogonili, pracę znalazłem lepiej płatną i na wyższym stanowisku, związki wiele rzeczy mnie nauczyły i po czasie zawsze wychodziło na moje i byłem zadowolony.

I w sumie największą moją porażką życiową po tylu latach okazało się sprzedanie ogromnego pudełka pełnego #lego
Nie pamiętam wymiarów ale pamiętam że po wsypaniu ich do wanny mogłem się w nich tak zanurzyć że widać mi było czubek nosa, miałem chyba nawet takie zdjęcie... Sprzedałem moją kolekcję w wieku 15 lat za 100 zł... Do dzisiaj mam żal do rodziców że mnie nie powstrzymali, pomijając realną wartość na poziomie pewnie 3-4 tysięcy złotych (wszyscy z rodziny kupowali mi lego) to wartość sentymentalna była ogromna, do dzisiaj pamiętam niektóre charakterystyczne elementy, a oglądając starsze zestawy mam przepotężny ból dupska że już tego nie mam.

I w sumie ostatnio przez przypadek zauważyłem w biedro zestaw ze strażą pożarną, i o ile nie jestem ani wielkim fanem serii City ani straży pożarnej to postanowiłem go kupić by zobaczyć czy ta magia kombinowania w klockach wciąż się we mnie tli. Do tego stopnia byłem zachwycony tym jak wiele frajdy to wciąż sprawia, że zażyczyłem sobie na gwiazdkę od różowego zestaw #legotechnic 42065, gdy zobaczyłem duże pudło z napisem lego zhandlowałem "przychodzenie do łóżka przed północą" za wcześniejsze otwarcie prezentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ileż to frajdy daje popylanie po mieszkaniu tym małym wariatem, w głowie aż roi się od upgradów oraz nowych konstrukcji, zamówiłem na allegro drobnych elementów za 150 zł i czekam na paczuchę, mam już w planach dwa kolejne zestawy i może coś z promocji w tesco ale to raczej po nowym roku :D


#feels #wygryw #czujedobrzeczlowiek może trochę #logikaniebieskichpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sanremu - Robiłem sobie ostatnio rachunek sumienia, myślałem o rzeczach które mi się ...

źródło: comment_81JJ1x1MZPPkALwu7w94J3tvAfckwNMY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Sanremu zrobiłem to samo, tyle że ja rozdałem lego po rodzinie jak miałem tak z 14 lat i stwierdziłem że klocki są przecież dla dzieci. Jest zatem szansa je jeszcze odzyskać :)
  • Odpowiedz