Wpis z mikrobloga

@perdoo-pedro: Kurde, znam się na tym jak świnia na gwiazdach. Tak jak różowe tu piszą- to oczko w 1 wydaje się dość duże. Może w realu jest mniejsze. Niemniej czarny kolor to bardziej dla dziewczyn bardzo lubiących ten kolor- metalki, gothki czy inne. Z tych dwóch to jak piszą różowe- albo 2 albo 1 z szafirem tak jak w 2.
@MalaDory: W tym drugim nie podoba mi się srebrne obudowanie kamienia ale za to ten szafir jest ładniutki a z kolei w pierwszym nie podoba mi się ten czarny odcień ale za to obudowanie jest ładniutkie, no i kamień jest okazały.

Ogólnie dłoń jest delikatna, chudziutka i właścicielka posiada dość długie palce :d
@perdoo-pedro: przyznaje, że srebra tam nie dojrzałam( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to fakt, w zlocie byłoby ładniej. Jeśli delikatne dłonie to duże oczko będzie cięzko wyglądać, poza tym nie zawsze większe oznacza ładniejsze. Ja bym wybierala czarne, ale zależy kto co lubi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i żeby się nie haczyło ( ͡º ͜ʖ͡º)
@perdoo-pedro: nie ma za co, wyraziłam swoją opinię, ale jeśli coś to pomoże to bedziem sie cieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ludzik: każdemu podoba się co innego i każdy ma inny gust:) osobiście bym wybierala w jednym kolorze i z delikatnym jasnym oczkiem. ( ͡º ͜ʖ͡º) minimalistycznie:)
@perdoo-pedro: drugi, ale szafir w białym złocie najlepiej wygląda imo, ale żółte złoto tez ok, ogolnie ja uwazam, ze pierscionki z kamieniami szlachetnymi są super i na około diamenty wlasnie. Dowiedz sie jaki kolor lubi, bo tez mozna z ametystem, rubinem itp kupic (nawet jak sie ubiera bardziej an "kolorowo") ale taki do wszystkiego, czy stonowany ubiór - to wlasnie szafir najciekawszy.
ps. nie sluchaj różowych ksiezniczek, ktore mowia, ze brzydki..