Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirkówny

Wracamy do was z kolejnym #rozdajo !

Ostatnie klik z małymi komplikacjami dotarło wkońcu do zwycięzcy ( @hubert-czuchra ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przedmiotem dzisiejszego rozdajo jest deska sztorcowa, dębowa. Można powiedzieć, że produkt prototypowy.
Jest mała [150 x 200 mm] ale do rozbicia kotleta się nada. Zabezpieczona olejem + dodatkowo woskiem pszczelim.
Pęknięcia zalane żywicą żeby nie rozwijała się tam żadna cywilizacja.

Przy okazji pokazuje co stworzyłem w któreś popłudnie, w sumie dla #rozowypasek i przy jej udziale.
Dębowy zestaw "choinek", z dębu. Podstawa olejowana, korony bielone. Może ktoś chce zrobić świąteczny nastrój w swojej piwnicy- zapraszam na priv.

No i jeszcze niespodzianka.

Jeżeli nabijemy tak z 50 polubień na fanpage >>FEJSBUK KLIK<<
To wylosujemy osobę, która dostanie naszą deskę do pizzy! [Zdjęcie w komentarzu]

Zwycięzców #rozdajo wylosuje jutro
[10.12.2017 - o 22:00 - deska sztorcowa]
[10.12.2017 - o 22:01 - deska do pizzy]

#stolarstwo #pizza
Pobierz K0NKRET - Dobra Mirki i Mirkówny

Wracamy do was z kolejnym #rozdajo !

Ostatnie ...
źródło: comment_qfXqBcgA9Fh2bVB9t7kY6rUL0Pq7GQCZ.jpg
  • 21
@zakoo: Aktualnie niestety nie. Strona internetowa jest na finiszu, będzie mam nadzieję na początku roku.
W każdym razie zapraszamy na priv. Zawsze można się dogadać
@K0NKRET: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że dąb użyłeś w stroiku świątecznym? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jaki to ty (specjalnie z małej litery) masz stroik. Może byś lepiej wykorzystał dąb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@K0NKRET: mam taką grubą deskę do krojenia, która potrzebuje trochę miłości, chcę ją papierem ściernym odświeżyć, a potem zabezpieczyć, mam wosk pszczeli, ale nie mam jeszcze żadnego oleju, co polecasz do kontaktu z żywnością?