Wpis z mikrobloga

@pablopwj: @cybulion: @kafapre: chodziło mi bardziej czy opłaca się tyle wkładać zważywszy na jakieś prowizje, opłaty i inne cuda. Czy coś z tej kwoty zostanie i przy ewentualnej sprzedaży (wizja przyszłości) coś z tego zyskam
  • Odpowiedz
@magucio: 400 zł się nie opłaca ze względu na choćby koszty transakcji obecnie. Myślę, że przy takich drobnych już lepiej zainwestować w inne kryptowaluty o większym ryzyku ale większym potencjale wzrostu. Bo nawet jeśli taki bitcoin wzrośnie do kosmicznych 100 tys PLN (wzrost 100%) to ile będziesz miał, z 600 zł zysku? Szkoda się schylać po takie kieszonkowe. Lepiej zainwestować te 400 zł w coś, co nie jest jeszcze na topie,
  • Odpowiedz
@magucio: Ale bierz pod uwagę, że altcoiny mimo wszystko to duże ryzyko, jest dużo takich, na które jest chwilowa moda albo ktoś je pompuje i po górce już nigdy się nie odbijają. Trzeba dobrze trafić.

Tak czy inaczej myślę, że bitcoin ostatnio miał bardzo szybki rajd i chyba potrzebne będzie parę dni, może nawet tygodni ochłody. To tylko moje spekulacje, może być zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz