Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@beagl: A ja gardzę ludźmi, którzy mają aż takie problemy z głową i tak bardzo potrzebują atencji, że piszą tego typu głupoty pod tagiem z gołymi babami. I co z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
@beagl: To jest prawda. Jakim trzeba być smutnym, nic nieznaczącym człowiekiem żeby ze swojej misji życiowej robić wstawianie pod swój tag cycków na portal dla przegrywów. #youzekgirls #topatencjon i inni.

Faceci lubia ogladac ladne babki i to niezaleznie czy sa w zwiazku czy samotni .

@allladino: No to fajnie masz że przyznajesz się że twoja dziewczyna / żona już ci nie wystarcza i musisz się wspomagać zdjęciami innych.
  • Odpowiedz
@beagl

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Nie mam, i nie #!$%@?ę głupot. Jesteście ohydni serio, za kawałkiem mięsa was ciągnie, kobiety zrobily z was monopol, gardzę wami. Jesteście cuckami :D


Miło, że istnieje jeszcze głos rozsądku, niestety większość będzie tańczyć taniec godowy nawet jak wie, że nie zamoczy.
Nie ma bardziej żenującego przykładu jak robotnicy chcący się zesrać na widok elegancko ubranej pani - "uszanowanko kierowniczce..."
  • Odpowiedz
@Psycho___________Dad: Nie wspomagam sie tylko podziwiam piekno kobiet ,bo nie ma nic piekniejszego na tym smutnym jak p.. swiecie .Moja laska tez sie oglada za fajnymi dziewczynami i razem komentujemy ich urode . Co jesli mam laske ktora kocham mam nie zauwazac piekna innych kobiet ???? To jest dopiero poronione myslenie .
  • Odpowiedz
@beagl: Bardzo szanuje OPa za rozum i godność człowieka. Spermiarstwo na wykopie osiąga poziom krytyczny i wystarczy że różowa pierdnie i już ma stado adoratorów. Ciekawi mnie czy jest jakaś statystyka która pokazuje średnią ilość komentarzy/plusów przy wpisie przeciętnego człowieka i przeciętnej różowej.
  • Odpowiedz
@allladino: Możesz robić wszystko to co cię uszczęśliwia. Tylko, że dyskusja rozbija się tutaj o to że ludzie śliniący się do atencyjnych świń powodują że dziewczyny mają duże mniemanie o swojej urodzie co poźniej przekłada się na to, że nawet te normalne chcą być takie jak one i robią to samo i cały czas ta karuzela #!$%@? się kręci
  • Odpowiedz