Wpis z mikrobloga

@James_Earl_Cash: to może być tal jak w reklamach. Każdy może powiedziec że moim zdaniem dana osoba jest najlepsza bo spelnia jakieś kryteria. Według Ciebie tym kryterium jest ilość punktów w królewskiej klasie, a według kogoś innego kryterium może byc tak dobrane że Kajto okaże sie najlepszy
@nietuzinkowy_anon: No wiem o tym, dlatego pytam jak jest waszym zdaniem. Jakby np. wystartowali na SS to kto by wygrał? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale myślę, że są tu spece na tagu którzy dokładnie śledzili poczynania obu kierowców i mogli by wskazać i uzasadnić, który byłby szybszy. Moim skromnym zdaniem Kubica, ale zaznaczam, że się na tym nie znam za mocno. Opieram się tylko na tym, że Kubica wygrywał
@James_Earl_Cash Kubica przede wszystkim nie jest juz kierowcą rajdowym. Kajto na pewno nigdy nie był i nie będzie tak szybki jak Kubica, za to jest bardzo regularny i ma na swoim koncie 3 tytuly ME i 5 tytułów MP. Kubica miał zawsze bezkompromisowy styl jazdy i przez to sporo dzwonow, mial jeden bardzo udany rok zakonczony tytulem w WRC 2. Kryterium punktów w generalce WRC jest zle, gdyz Kajto nie jechał żadnego