Wpis z mikrobloga

Nie wierze w miłość od pierwszego wejrzenia i podobne bajki, ale nie pamiętam żebym kiedyś sie tak zauroczyła, pomimo, ze mam już za sobą kilka związków. To stan, który przypomina jakaś manie bądź inne zaburzenie, z ta różnica, ze jestem cały czas szczęśliwa xD
Niedawno poznałam faceta, z którym od razu złapałam kontakt, od początku miałam wrażenie, ze znamy się od bardzo dawna (pierwsza randka trwała prawie dobę, ale nie było seksow, nie spaliśmy wtedy nawet xD)
Wymienię Wam kilka symptomów opisujących to piękne uczucie.
- Ciagle myśle o niebieskim, a widzę go codziennie. Przypomina to jakaś nerwice natręctw,
- Spie po 5h na dobę bo stałam się bardzo ambitna i pracuje również w nocy, a pomimo tego budzę się wypoczęta(jak przy manii),
- Nie mam apetytu dopóki nie zobaczę niebieskiego xD
- Zapomniałam, ze mam depresje i chwilowo nie przejmuje się ze żyje w takim okrutnym świecie,
- Żyje od spotkania do spotkania i nic innego mnie nie interesuje,
- Wgapiam się w niebieskiego bo nie mogę się nadziwić jaki on jest piękny (a może tak naprawdę to zwykle 8/10) xD

Te obajwy powinny wywołać u mnie złość i frustracje, a mimo to, jestem bardzo szczesliwa. Cudowne uczucie, wiem, ze nie trwa wiecznie, ale polecam. Dodatkowo chęć niesienia pomocy innym, zawsze byłam bardzo empatyczna i pomagałam zwierzętom, ale ostatnio zaczelam się angażować w pomoc ludziom. A i jeszcze jedno xD Dochodzi jeszcze uczucie, które ciężko opisać czy zdefiniować. chciałabym, aby wszyscy byli szczeliwi, łącznie z moim byłym, przez którego tyle wycierpiałam. Sama siebie nie poznaje xD Dobra, wiem, ze nie odczujecie tego co pisze, ale to taki piękny stan.
Pomyśleć, ze chciałam się z nim spotkac tylko po to, aby pocieszyć się po rozstaniu, a po tygodniu wrócić do byłego xD na koniec piosenka xD
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
S.....s - Nie wierze w miłość od pierwszego wejrzenia i podobne bajki, ale nie pamięt...
  • 34
  • Odpowiedz
@SaveUs:

Jak na tak szczęśliwą osobę wylewasz całkiem sporo jadu na Mirko xD. Właściwie to ostatnie kilka wpisów to wyzywanie Wykopków od stulejarzy i naśmiewanie się z grubych ludzi. Coś tu chyba się nie zgadza.

@Flypho: ponieważ wszystko co mnie złego w życiu spotkało to właśnie przez takie osoby
  • Odpowiedz
@SaveUs: tak z ciekawości, co Ci zrobili grubi ludzie? Zabierali jedzenie? Zawsze wiedziałem ze to podstępne bestie..


@Sarza01: zazwyczaj głoszą, ze bycie grubasem jest spoko, a w głębi duszy cierpią z powodu swojej otyłości. Dodatkowo szczupłym osobom mówią, żeby przytyły
  • Odpowiedz
@SaveUs: Za 3 lata ślub a później zaczniesz go nienawidzić i uprzykrzać życie. Pojawi się dziecko które pokochasz bardziej niż jego. Przestaniesz się interesować niebieskim. Po jakimś czasie poznasz innego do którego poczujesz to co czujesz teraz do tego niebieskiego... Później rozstanie dla nowego z informacją, że to jego wina bo się o Ciebie nie starał!

~~~~~KONIEC~~~~~~
  • Odpowiedz
@SaveUs: Za 3 lata ślub a później zaczniesz go nienawidzić i uprzykrzać życie. Pojawi się dziecko które pokochasz bardziej niż jego. Przestaniesz się interesować niebieskim. Po jakimś czasie poznasz innego do którego poczujesz to co czujesz teraz do tego niebieskiego... Później rozstanie dla nowego z informacją, że to jego wina bo się o Ciebie nie starał!


~~~~~KONIEC~~~~~~

@Pepe_Roni: No tak, tak to działa i co w związku z tym?
  • Odpowiedz