Wpis z mikrobloga

@smartswiat-com: Samobójstwo - żony nie ma, a łóżko jest pościelone z jednej strony - więc żona nie spała w nim - albo nie żyje albo odeszła. Skoro tak, to kto zostawia na szafie rzeczy? Ziomek. A jak zostawia na szafie to nie jest inwalidą - więc to żona chorowała i zdechła
@jos: teoria z krzesłem naciągana. Na filmach fajnie widać, że gdy próbujesz się powiesić to musisz się rozhuśtać by
  • 2
@gwynebleid ale nadal jest za niskie zeby sie skitecznie powiesic.
Dlatego moja diagnoza jest nastepujaca:
Dwie szklanki sugeruja obecnosc goscia. Gość dusi typa czerwoną szmatą lezaca na lozku. W trakcie szamotaniny zostaje zbity budzik. Calosc pozoruje na samobojstwo (list) przez powoeszenie zeby zgadzaly sie slady na szyji. Za niski stolek zostal podlozony po wciagnieciu typa na pewna wysokosc.
Diagnoza nr 2: obrazek jest tak #!$%@? ze to moze byc wszystko.

@ZasilaczKomputerowy
@
@jos: jakie za niskie. Wysokosc stolka tu nie ma kompletnie znaczenia. Mozna sie powiesic nawet i bez stolka, albo z metrowym stolkiem.

Jakakolwkek diagnoza jest bez sensu bo nikt z nas nie ma nic aby ja poprzec. Rownie dobrze deie szklanki tam sa bo chlop w jednej mial sok a w drugiej kawe sprzed 3 dni.
Budzik zbil sie przez przypadek, list to zaden list tylko zapiski, albo tekst piosenki
Samobójstwo kule jego może żony możliwy jakiś trwały wypadek co spowodowało depresję gniew co tłumaczy bałagan oraz list pożegnalny na stole co nie wskazuje na zabójstwo po za tym zabójcy zostawili y większy bałagan byłyby ślady walki
@smartswiat-com:
Morderstwo
1. Skoro już by się samobójca ubierał to skarpetki też by założył
2. Chodzącemu o kulach ciężko byłoby wejść na krzesło i stanąć na wyprostowanych nogach, żeby zawiesić sznur na szyi