Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem jak #rozowepaski mogą pisać wykopowym starym prawikom, że to nie ma znaczenia. Niedawno mój kolega ze studbazy (kucbuda here) dostał kosza na którejś z kolei randce (pocałunki i lekkie macanki ponoć już były), bo gdy ona przyznała mu się do bycia dziewicą to on przyznał się jej do bycia prawikiem. Ona lvl 20, on 24. Powiedziała mu, że choć jest fajny to nie chce zrobić z tego z prawikiem, bo wg niej dwie niedoświadczone osoby w łóżku to katastrofa; boi się bólu a doświadczony wiedziałby jak sobie poradzić by ją jak najmniej bolało. Na odchodne rzuciła jakieś pierdy o możliwości zostania przyjaciółmi i że na pewno znajdzie jakąś której nie będzie jego prawictwo przeszkadzać, bo jest wiele lasek którym to nie przeszkadza. On powiedział, że w tej sytuacji nie widzi możliwości bycia przyjaciółmi i lepiej jak ograniczą kontakt. Jakiś tydzień lub dwa później z ploteczek rozsiewanych wśród znajomych dowiedziałem się, że ta laska powiedziała swoim koleżaneczkom, że to podejrzane by być tak starym prawikiem, bo żaden normalny facet by tyle lat bez seksu nie wytrzymał i dawno zaliczyłby pierwszą lepszą. Gówno - tyle warte są wasze rady.
#truestory #seks #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Różowe udają, że im to by nie przeszkadzało, bo wtedy mogą ujść za "dobrych ludzi" przed sobą i otoczeniem, bez konsekwencji. Co je kosztuje napisanie takiego kłamstwa w internecie? Nic. Jak przychodzi co do czego to wychodzi prawdziwa natura.

- Usuń konto na roksa
- Usuń wszystkie inne konta na portalach z anonsami erotycznymi
- Wyjeb z kraju, zamieszkaj w Himalajach
- Pingwin przychodzi z listem
- Otwórz list
-
ZepsutaPani: @LeVentLeCri: no tak, bo wszystko co nie jest pieśnią pochwalną w kierunku kobiet to zarzutka...
@Tenisista: który mieliście wtedy lvl? Ona była doświadczona?
@OP: nigdy do niczego się nie przyznawaj, jak złapią cię za rękę to mów że to nie twoja ręka #pdk
@Masz_Kwita: tak właśnie. Laski są dużo bardziej próżne od facetów i uwielbiają sobie w opisany przez ciebie sposób podnosić samoocenę.

Zaakceptował: Asterling}
TroskliwaObywatelka: Mireczku, czy się przyznasz, czy nie to i tak wyjdzie szybko (bardzo szybko) w praniu. Dziewczyna, słysząc takie wyznanie przed, po prostu bardziej pragnie mieć przyjaciela na zawsze, niż poplamioną, ledwo podciągniętą sukienkę( ͡° ͜ʖ ͡°) kobiety też potrzebują przyjaźni

Zaakceptował: Asterling}

NiewidomaBabcia: Nigdy nie słuchaj kobiet bo nigdy nie powiedzą prawdy lub powiedzą ją tak byś nie zrozumiał ponieważ - patrz co @Masz_Kwita napisał.

P.S. Bycie mężczyzną polega na podejmowaniu własnych decyzji, jeżeli masz ochotę i czujesz by mówić to mówisz, a jak nie to nie.
P.S.2. Ja wbrew opinii wykopków powiedziałem (lvl był taki jak w temacie) i dzięki temu zaruchałem bo była ciekawa xD

Zaakceptował: Asterling}