Wpis z mikrobloga

@Obi343: z kart z WILDa i tak gra jedynie jeden okreslony zestaw (nie mówię o fun-deckach), więc resztę kart (niepotrzebnych) możesz dustować. Standard na pewno jest ciekawszy bo częściej się w nim coś zmienia, tym bardziej że w okolicach kwietnia wypadną znowu 2 rozszerzenia i dodatek, więc meta się wywróci do góry nogami.
@samuraj24: W sumie odpowiedź by była no ten w plastrach to tylko na kanapki albo tosty a ten w kawałku mógł byś sobie pokroić na kanapkę, zetrzeć do jakiejś pizzy czy makaronu albo do zapiekanki - dużo więcej opcji.
@Obi343: Nie mówię że wszystkiego, ale większości. Przejrzyj vicious syndicate wild report (google it) i zobacz które karty są grane, jakie są decki, czego Ci brakuje... Resztę kart (nieuwzględnionych w tych deckach, ew. w deckach którymi nie chcesz grać) możesz dustować śmiało. Dustowanie WSZYSTKIEGO to jednak dosyć.... poważny krok, którego możesz jeszcze żałować. Nie rozpędzaj się z tym, wręcz przeciwnie - ogarnij powoli co i jak, wróć do gry stopniowo a
@Dawidinho8: Na razie rozegram sobie po prostu pare aren, bo mam jeszcze jakieś 2k golda, to powpadają paczki z Koboldów, a z czasem przemyślę dustowanie. Dzięki wielkie!
@Obi343: Arenki to bardzo dobry pomysł. Aczkolwiek na Twoim miejscu zainteresowałbym się paczkami z KFT - DUŻO więcej potężnych kart, szczególnie legendarek, niż w K&C.

AHA! Był taki myk (zapewne działa dalej) że w pierwszych 10 otwieranych paczkach z danego dodatku masz gwarantowaną legendę. Polecam sprawdzić, kupować pojedynczo paczki z każdego ze starszych setów (pojedynczo, bo czesto legenda jest już w 1, 2 czy 3 paczce) bo to naprawdę świetny deal
@Obi343: Wild jest dużo lepszym trybem o ile nie grasz "profesjonalnie" i nie walczysz o top100 legendy itp. Zdecydowanie odradzam dustowanie kart. Zawsze dobrze mieć możliwośc grania w dwóch trybach.
@weshu: Tyle, że zawsze ta walka w high legend była dla mnie tak na prawdę celem gry samym w sobie, jak jeszcze grałem. Stąd też moje wątpliwości.
@Obi343: W takim razie jak walczysz o high legend i potrzebujesz naprawdę bardzo pyłu to można zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co innego jeśli grasz dla zabawy - wtedy Wild > Standard, a najlepiej grać oba zależnie na który masz ochotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)