Wpis z mikrobloga

Patrzcie Mirki, jakie buty sobie zakupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, co najlepsze - irytowały mnie te reklamy na prawym boku, co pokazywały mi się za każdym razem jak wchodzę na Wykop - właśnie tam je wypatrzyłem, bo szukałem butów wcześniej i mi zaproponowało! Zakupiłem w innym sklepie, bo taniej i był mój rozmiar, ale tu się zdziwiłem, że Białkov mi coś dobrego poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że dojdą w tym tygodniu ()

Adidas Originals Tubular Instinct Boost

#sneakers #buty #modameska #streetwear #adidas
weeden - Patrzcie Mirki, jakie buty sobie zakupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, co najlepsze ...

źródło: comment_B2gYyFDFDmgVcnmPh9AiH5OsTD6d1lln.jpg

Pobierz
  • 15
@LEPIEJWIDOCZNY_WIDOCZNIELEPSZY: Jeśli są reprodukcją butów do biegania to spodziewam się, że mogą być lekkie, choć po ostatnich moich AF1 to mogą być nawet i cięższe - nie będą mi sprawiały problemów, bo się przyzwyczaiłem. Jeśli chodzi o wygląd to się zakochałem, choć twardo stałem za klasyką, a nie projektem z 2k17. Za tę cenę warto spróbować. Nie miałem nigdy butów z boost-em, ale jak będziesz chciał to opowiem wrażenia. I zobaczę
@weeden: Jak zamierzasz w nich chodzić w zimie to ten odsłonięty boost mocno dostanie w kość :D Polecam czyścić po każdym wyjściu jakąś szmatką. Jak brud ci wsiąknie to już nie usuniesz(chyba że zamalujesz). Niestety boost jeśli o to chodzi to tragedia (,) Jak będzie ci się chciało to możesz wołać odnośnie wrażeń