Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime:
1. K&^#a, od kiedy?
2. Debile nałożyły akcyzę na sumę dwóch składników, ale już na osobne nie?
3. Patrz punkt 2gi - W sklepie z e-fajkami za litr zerówki zapłacisz 600 złotych, ale w sąsiedniej aptece już tylko 40?
@LibertyPrime: Phillip Morris zaciera ręce, bo ta ich maszynka nie używa liquidów, a wkładów z prawdziwego tytoniu.
No ja #!$%@?. A w 2020 jeśli się nie mylę znika też możliwość sprzedawania fajek mentolowych. Zostaną tylko zwykłe.
Oczywiście wszystko dla dobra obywateli. Bo wiadomo, każdy najpierw pali smakowe, potem mentole, a potem od razu Viceroye czerwone 100 bez filtra.
Więc aby uniknąć tej sytuacji trzeba zakazać wszystkiego poza tymi mocnymi (
@piesa
Nie ma viceroyów bez filtra ;]
EEE tam - idziesz do apteki, o której wiesz, że robi leki i prosisz o litr gliceryny i litr glikolu. W aptece drogo, bo aż 60 zł za litr:> Jak nie palisz 18ek, to jesteś w domu (Ja pale 3ki dlatego taki cwany jestem ;] )
@LibertyPrime: Z góry wiadomo, że chodzi o kasę i nie dlatego jest to skandalem. Osobiście uważam, że akcyza
@LibertyPrime: Doskonale wiem, że tu chodzi o kasę. Sam powoli schodziłem na e-papierosach od 18nastki do teraz pomiędzy 0 a 3(paliłem z 10lat normalne czerwone po paczkę dziennie albo więcej przy imprezie czy piwku). Już po miesiącu o wiele lepsze uczucie i smaki i zapachy i kondycja przy paleniu epapierosa, do tego o wiele taniej.