Wpis z mikrobloga

@quintic: gdyby rozdawali jedzenie albo inne produkty pierwszej potrzeby, to twój komentarz miałby sens. a w tym przypadku to nie wiem jaka jest korelacja między emeryturą a koniecznością posiadania drzewka. tym bardziej że tak jak napisał @oscuro - niestety wielu z nich to cebulaki których stać normalnie na zakup i tacy którzy wystawią je na sprzedaż bo to łatwy zarobek.
@Galvay: nie widzisz korelacji pomiędzy emą 800 pln, brakiem środków i chęcią posiadania świątecznego drzewka które możesz "wystać" w kolejce jak za dawnych lat i nie pozbywać się 1/16 swojego budżetu ?
Oczywiście że są tam i tacy którzy chcą na tym zarobić ale nie tylko tacy - generalizowanie jest krzywdzące.

Przyjżyj się kiedyś w jakiej biedzie na starym blokowisku co kupują staruszkowie - smutno mi się robi jak sobie przypominam
@Galvay:
Iw końcu kogoś olśniło (to jedna z tych rzadkich chwil),
że może to z tyłu wagon trzeciej klasy wyje ostatkiem sił.
Bo nie jest tam dobrze od dawna już z całą rzeczy istotą;
bo połowa kół odpadła, bo tłok jak nigdy dotąd.

Głos niegłupi i niemałej krasy. Ale nie trafił w masy,
bo tu jest pierwsza klasa i tu problemu są pierwszej klasy:
że bilety nietanie, że fotele niemiękkie
@oscuro: ja nikomu w talerz nie patrze, skąd wiesz że ich stać ? ja nie wiem, a po ciuchach to nic nie można ocenić bo goście którzy grzebią po śmietnikach chodzą dobrze ubrani a hipsterzy kupujący kawe i ciastko za 50 pln wyglądają jak bezdomni
Myślę, że w tym czasie w dzień roboczy w godzinach pracy robiłbym wszystko żeby poprawić swój byt,


@Millionth_Visitor: każdy ma inaczej - mam nadzieje że i ty i ja będąc na emie będziemy mieli na to siły - bo na oko ponad połowa tej kolejki to emeryci