Wpis z mikrobloga

To co moderacja wyprawia pod tym znaleziskiem to już jest przesada, 22 komentarze usunięte nawet nie próbują ukryć stronniczości, każdy komentarz krytyczny wobec homo-propagandy jest usuwany.
Mój komentarz też oberwał, pomimo tego że był bardzo stonowany, bez żadnego chamstwa i wyzwisk, same rzeczowe i logiczne argumenty napisane neutralnym językiem. Zrobiłem screena na dowód.
Dla kontekstu to była odpowiedź na te lewackie wypociny.

O co tu chodzi? W którym miejscu naruszyłem regulamin? Czy po prostu niektóre poglądy nie są mile widziane na "portalu ze śmiesznymi obrazkami"?

#cenzurujo #moderacjacontent #4konserwy #lewackalogika #bekazlewactwa
źródło: comment_mXsooLcgiUornYlV2yLXvRxFlxZ9mVbn.jpg
  • 13
@BusinessMoose: To jest bardzo proste, czytałem kiedyś że ofiarami molestowań przez pedofili padają częściej chłopcy niż dziewczynki, jako że homoseksualiści stawią tylko ok 1-2% społeczeństwa (trochę więcej w bardziej zdegenorowaych krajach), to mamy tu do czynienia z olbrzymią dysproporcją, która nie może być przypadkiem.
Homoseksualizm i pedofilia są w jakiś sposób ze sobą powiązane i nie da się tego podważyć.
Natomiast moja teoria jest taka że homoseksualizm nieleczony prowadzi do coraz
@Lisiu: Ale czy Ty w ogóle odróżniasz homoseksualizm od pedofilii? To, co napisałeś na początku to właśnie objaw pedofilii i różni się od homoseksualizmu tym, że w tym drugim obie strony zgadzają się na związek (i są to osoby pełnoletnie) czy akty seksualne, a w tym pierwszym nie. Poza tym jak można porównywać homoseksualizm do narkomanii? To jakieś uzależnienie? Aż tak bardzo Cię boli, że są osoby, które chcą być w