Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, mam pewien problem z podłączeniem kontrolera do PC. Poszukałem troche na necie i wszędzie pisali żeby zrobić tak jak tutaj gościu pokazuje. Niestety ale nie mam tam sterowników tych :/ Więc zaczełem ich szukać. Znalazłem tutaj gościa który ma sterowniki i link jest aktywny. Niestety kiedy chce wynaleść te sterowniki przez aktualizator ręcznie to niestety widzi pusty folder :/ oczywiście fizycznie są sterowniki tam.

Windows 7 64 bit ultimate

#pomocy #sterowniki #windows #windows7 #xbox360 #komputery
  • 11
@ZaQ_1: Ściągałem ale też nie chce chulać. Stery niby się instalują poprawnie ale przy łaczeniu na padzie migają wszystkie swiatełka, nie może się połączyć, a na urządzeniu zaczyna swiecić cały czas
@ZaQ_1: Jak kupiłem ten kontroler to znalazłem inne sterowniki. niestety teraz ich nie moge znaleść, nie mam ich na kompie. Niestety nie pamiętam ich nazwy
@Smad przytrzymaj oba na raz. Ja tak robię tylko ja zrobiłem odbiornik z płytki wyjętej z konsoli, więc nie jestem pewien czy tak samo się zachowuje.
@ZaQ_1: W menagerze urzadzeń nie instalują się sterowniki. Cały czas nie rozpoznaje urządzenia. Może bezpośrednio te sterowniki wrzudzić do folderu i wtedy jeszcze raz wyszukać jak w 1 filmiku ?
@Smad: Dobra.
Ściągnąłem sterowniki ze strony Microsoftu tutaj
Zainstalowałem. Jak wspominałem mam wersję #diy odbiornika, więc u mnie pokazuje się w menadżerze jako nieznane urządzenie.
Wybrałem je z listy dałem aktualizuj sterownik, a następnie wybierz z listy. Następnie wybrałem "xbox 360 accessories" i "xbox 360 wireless controller". Oczywiście dostałem ostrzeżenie, że nie pasuje sterownik ale i tak chcę go zainstalować.
Po tej operacji wcisnąłem przycisk synchronizacji na odbiorniku, diody zapalały się
via Android
  • 0
No właśnie. Zrobiłeś dokładnie jak na filmie. U mnie ten problem ze nie widzi tych sterowników na liście.