Wpis z mikrobloga

Już 2000 osób subskrybuje mój kanał na YouTube Retro Archiwizacja, na którym pokazuje stare gry, konsole, naprawy, kącik warsztatowy, relacje z imprez growych i konwentów typu Pyrkon, Warsaw Comic Con, materiały na tropie retro gdzie na rynkach, bazarach, w lombardach czy komisach poszukujemy retro gier i sprzętu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze stałego rozwoju kanału i przybywających widzów i nie slucham hejterów, ktorzy próbują mnie zdemotywować abym porzucił moje hobby. Idę do przodu i wraz z kolegami będę rozwijał kanał w dalszym kierunkum i zachęcam osoby interesujace się retrogamingiem do dołączenia do widzów kanału. Będzie tylko lepiej. :)

#retrogaming #retroarchiwizacja #polskiyoutube #gry #staregry #ps1 #psx #playstation #sega #nintendo #amiga #pegasus #tworczoscwlasna
Pobierz A.....o - Już 2000 osób subskrybuje mój kanał na YouTube Retro Archiwizacja, na który...
źródło: comment_ZMZpJBgFK4Tl3ASVnq3PT3dQHuwG18Cx.jpg
  • 20
@Kokos: @Defender: @manualnyautomat: @Nyankov: Reprezentujecie typowo polacki hejt. Zammiast mi pogratulować i być szczęśliwym razem ze mną, to próbujecie mi pocisnąć, być złośliwym, wytknąć błędy. Właśnie takie osoby jak wy próbują mnie zdemotywować, ale nie poddam się.
Konstruktywna krytyka jest potrzebna. Ale wy jedyne co potraficie to tylko hejtować. Więc was olewam.
@Axelio: poza tym czego mamy ci gratulować? że 2000 osób wcisnęło subskrybuj? do poszukiwacza też mam iść i gratulować bo ma ileś tam subskrypcji? quality contentu niestety u ciebie nie ma, to że gromadzisz złom nie czyni ciebie ekspertem w dziedzinie retro, niestety twoja wiedza kuleje, ludzie wypraszają ciebie z imprez retro.. -- jeśli to zmienisz to chętnie pogratuluję choćby przy okazji 2001 subskrybentów.
@Nyankov: Nawet nie próbuj, to jak kopanie się z koniem, a nikt mający jakiekolwiek pojęcie o tej tematyce nie traktuje go poważnie. Z wszelkich możliwych grup go wyrzucili, wiele osób go skreśliło (m.in. MGR, Borg z Retrogralnii, Ephe...), a w którymś z odcinków "Loading..." na koniec cisnęli z niego ostrą bekę. Z resztą wystarczy przeanalizować jego karierę na innych polach, ba nawet na wykopie, by wiedzieć z kim ma się styczność.