Wpis z mikrobloga

@BialyKal hmmm trochę tego nie kumam. Planujesz? Musiałem, ze można czytać dla przyjemności, ale "planować"?
Może najpierw pomyśl jaką tematykę lubisz, znajdź najlepszą książkę jaką sie da i czytaj.
@mr_hammerer Staram się planować sporo rzeczy w życiu i myśleć nad swoją sytuacja i nad tym co można poprawić. Książek jest tyle, że szkoda mi czasu na walenie randomów, dlatego pytam.
@BialyKal jest masa ŚWIETNYCH książek, podstawowy problem to tematyka.
Mi osobiście dobrze się czytało sagę Millenium, lubię biografie więc podobała mi się książka o lwowskiej szkole matematycznej, ale i biografie Manna, Niedźwieckiego, Beksinskiego, Nowaka Jeziorańskiego. Z romansideł calkiem dobrze mi się czytało Zanim sie pojawiłeś. Ostatnio czytałem książkę Navala o Gromie, swietnie sie czyta książki Stasiuka o przedwojennej Warszawie, czy obozach koncentracyjnych, Nieznosna lekkosc bytu ma bardzo interesujacy styl i bardzo dobrze
@mr_hammerer tak szczerze to chciałbym przeczytać coś, co pokaże mi pewne wzorce osobowe, ciekawe cechy charakteru, chciałbym poznać myślenie innych ludzi, inny punkt widzenia, jaki inni ludzie mają system wartości czy jest on zależny od sytuacji czy nie, czym się kierują w życiu, jakich wyborów dokonują, może trochę ogólnie, ale chyba czegoś takiego szukam