Wpis z mikrobloga

Oho :D jest i mail od warsztatu w nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu [Link](https://www.wykop.pl/wpis/28653149/ale-sie-#!$%@?-dalem-samochod-na-naprawe-po-naprawi/) "W związku z negatywnym rozpatrzeniem zgłoszonej reklamacji która nie ma związku z wykonywanymi czynnościami informuję że od dnia jutrzejszego zostaje naliczana opłata parkingowa w kwocie 100zł za dzień."

Automotive Marki

To nic że samochód stoi od 4 listopada topnic że sami się przyznali do uszkodzenia aparatu i "szukają drugiego" To nic ze dostali 1930 zł. To nic że na odpowiedz na reklamacje mieli 14 dni od 4 listopada.

#motoryzacja #niepolecam #warszawa #marki #samochody #mechanikasamochodowa #warsztat
  • 8
@ScaRRyMaN: Ogólnie miał być mały remont silnika,uszczelki były już stare i troszkę ciekło troszkę spalał sobie oleju. Nic poważnego ale samochód robiony na igłe. A no i wymiana nagrzewnicy. Ogólnie oddali samochód z nie odpowietrzonym układem chłodzenia - nagrzewnica ledwo grzała, kontrolka miga. Mikrostyk przepustnicy uszkodzony. Aparat uszkodzony bo w nim grzebali i jeszcze rozwalili obudowę!
@solidsnake7: samo spieprzenie naprawy nie jest idealnym tematem, zdarza się, ale januszowate podejście już tak.

Podejrzewam, że ciężko będzie coś ugrać patrząc na ich podejście :c
@ArekJ: uszkodzenie cześci tak źe samochod nie jedzie. Przetrzymywanie ponad miesiac samochodu. Do jeszcze pewne przestepstwo skarbowe. Nie wiem, ja na ich miejscu by to zglosil sobie do swojego ubezpieczyciela od razu, kupil to co rozwalone i oddal naprawiony woz. Koszty nikle klient zadowolony