Wpis z mikrobloga

Hej @setsudanhana! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki wielkie za #wykopaczka. (ʘʘ) Wróciłem z wyjazdu i czekała na mnie paczka w domu bo sam nie zdążyłbym jej odebrać z paczkomatu.
Wszędzie szukam zawsze jakiś miłych wspomnień i pierwsze to zielony kolor papieru, mój ulubiony. ( ͡º ͜ʖ͡º) Czyli dobry start. XD
Jako, że uwielbiam niespodzianki to najpierw dorwałem się do zawartości pomijając list (jestem niecierpliwy ;)) i mamy:
1) Jacka Danielsa Tennessy Fire - trafiony zatopiony bo uwielbiam whisky a najlepiej polską "ręcznie" robioną zaprawioną karmelem z ręki mojego wujka (σ ͜ʖσ) Z tą mam fajne wspomnienia bo piłem ją na imprezie Halloweenowej, na której to rozdawały ją skąpo ubrane hostessy. Także od razu mi się miło zrobiło a jeszcze jej nie otworzyłem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
2) Książka o F1 - uwielbiam motoryzację, F1 to niezapomniany wypad na Hungaroring do Węgier z ojcem z okazji jego 50tych urodzin jeszcze za czasów Kubicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno przeczytam od deski do deski!
3) Słodkie - Uwielbiam czekolady Lindt pod każdą postacią bo dla mnie to jedna z najlepszych czekolad, sam często właśnie na prezent ją kupuję i tydzień temu moje kuzynki otrzymały identyczną choinkę od mnie. Także dobro wraca a nie wiedziałem, że tak szybko. :P Co do Merci to dobrego nigdy za wiele. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Następnie przeczytałem list i wyjaśniła się zagadka dlaczego paczka od 1 grudnia do mnie próbowała dojść. (,) Nie martwa się to ja mam ostatnio pecha. 3x naprawiałem turbo i alternator w aucie. Za drzwiami do łazienki (nowymi, spokojnie nie mam zasłon zamiast drzwi :P) czekam 3 miesiąc a w komputerze losowo zawiesza mi się bateria lub cokolwiek innego i nikt nie potrafi tego zdiagnozować.

Jeszcze raz wielkie dzięki za paczkę bo sprawiła mi dużo radość i przypomniała wspaniałe chwile w życiu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykopoczta #lindt #jackdaniels
Dorth - Hej @setsudanhana! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki wielkie za #wykopaczka. (ʘ‿ʘ) Wróciłem...

źródło: comment_kIFap9aDv0Fi2NQzeK3dSNRr4JDA4q4Z.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Dorth: ciesze się że to co zebrałem na ostatnią chwilę się spodobało, niestety jeszcze jestem w trakcie odzyskiwania pierwszej paczuchy, ale jak już się uda do dam Ci znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz