Wpis z mikrobloga

@Qba1996: to nie mój makdonalt, więc w sumie mnie to nie obchodzi za bardzo czy jest ruch, czy nie.
Ale jest, od najistotniejszych:
1. wylotówka na autostradę, duży ruch po JP2
2. całe osiedla zielone, west, promienna, rydz śmigły, oslhd bliżej mają tam niż na szuja
3. z konkurencji mają tylko desperado pub, net pizza/carramba (istnieją jeszcze?), rucolę i frassesa na słonecznej.
4. mają miejsce by zrobić porządny parking, a nie
  • Odpowiedz
@zolwixx no parking to poważny argument. Ostatnio pieszo poruszam się prawie tyle co samochodem. Black Friday w Gemini wyglądał jakby się cały Tarnów zleciał. Do 23 sprzątaliśmy dział damski w Reserved, a i tak nie daliśmy rady. Wtedy zrozumiałem, że sklep z ciuchami to pomyłka. Już tam nie pracuję.

Może akurat wypali.
  • Odpowiedz
@Qba1996: ale parking serio jest argumentem. Jak nie możesz znaleźć miejsca parkingowego, to skreślasz dane miejsce z listy i jedziesz dalej. na szuja nie raz McDrive zakorkowany, parking zajęty, a w okolicy nie ma gdzie stanąć. Ok, można na parkingu "płatnym" dla przychodni, ale musisz zrobić małe kółko żeby tam wjechać i stać na 2 światłach aby dojść do maka, na wyjściu 2x światła, wyjazd na szczęście łatwiejszy. Żeby zjeść we
  • Odpowiedz
@zolwixx klienci nie umieli się zachować. Mierzenie kurtki na sklepie - nie spodoba się - nie odwiesi, #!$%@? na inne.
Rozpakuje koszulę - folie i tektury ze środka #!$%@? na podłogę w przymierzalni.
Rozwalanie powieszonych rzeczy - standard. Wjedzie z wózkiem z Tesco i zastawi przejście. Grzebie w poskładanych ubraniach za rozmiarem. Nie odłoży jak powinien. Zostawi #!$%@?. Narzekań na kolejki i otwartą jedną kasę nie wspomnę. Nie upomni gówniaka gdy ten
  • Odpowiedz