Wpis z mikrobloga

Czołem #wykopoczta, dotarła do mnie paczka od @lola88. Dotarła już dawno, ale owa użytkowniczka potrzymała mnie trochę w niepewności z tym czy dostanę jakąś paczkę pomyślałem, że trochę się odegram biorąc na przetrzymanie. Paczucha bardzo ładnie opakowana, zostawiłem sobie nawet kawałek papieru, bo mi się podoba;P Również bardzo fajne wypełnienie paczki, żaden syntetyczny badziew tylko prawdziwe kukurydziane chrupki. Jak i prawdziwy miód z pasieki teścia, a miodu lubię sobie podjeść! Lubię też walnąć setę, a ze smakowych to pigwa jest jedną z niewielu która mi podchodzi. Serio nie pisałem tego w opowieści o sobie, trafienie 10/10! To na zdjęciu po lewej to szkicownik, to już napisałem, że czasem lubię sobie coś poskrobać. A po lewej durianowe czipsiki, będę musiał się dowiedzieć, skąd takie zdobyć. Wnoszę oficjalnie do @b__g o usunięcie wyżej wymienionej użytkowniczki z listy hańby, bo się elegancko wywiązała!
FatAlbert - Czołem #wykopoczta, dotarła do mnie paczka od @lola88. Dotarła już dawno,...

źródło: comment_Fs16hMiTMNZLCZf1VuievJXsBl60HP5R.jpg

Pobierz
  • 4
  • 0
@twistedgin dziewczyna po prostu nie wyrobila się w terminie ze zdjęciem. Poza tym paczkę dostałem terminowo i wszystko grało. Uważam to za małe przewinienie i myślę, że postara się być bardziej zorganizowana. Wierzę w ludzi.