Wpis z mikrobloga

@tabarok kebab, też zależy jaki, ale w picie albo tortilli to masz mięsko z kurczaka albo baraniny, suroweczki i sos. Sos na bazie majonezu zamieniasz na lekki jogurt i masz zajebisty pełnowartościowy (powtarzam pełnowartościowy ( ͡º ͜ʖ͡º)) posiłek. Raczej baranine bym brał pod uwagę na masowej diecie bo to tłuste miecho, ale reszta ok. Pitta może nie jest najlepszym źródłem wegli ale też nie najgorszym.
no nie wiem, musiała by caly dzień biegać, żeby spalić tego kebaba XD


@Djakninn To zależy, czy kalorie z tego kebaba przekraczają jej dzienne zapotrzebowanie. Organizm również potrzebuje energii do życia i codziennego funkcjonowania. Np u mnie to około 2,5 tyś kalorii dziennie i mam jak ochotę na jakiś syf, to wyliczam sobie w kalorie (czasami na oko, bo wiadomo, że nie wszystkie produkty są opisane) i nic się złego nie dzieje
@tabarok: lol, ja zasuwam na siłkę regularnie, ofc jest w tym trochę chęci bycia zdrowym i posiadania jakiejś tam kondycji, ale przede wszystkim lubie jeść i czasem wypić i staram się to zrównoważyć :D
@chciwykrasnolud a może zwyczajnie, logika w postaci, przestań jeść kebaby i możemy biegać, bo do wysiłku fizycznego jest potrzebna energia, makroelementy, a tych jedząc kebaby nie dostarczysz.

Po drugie wg mojej logiki, dla zdrowia przede wszystkim dobra dieta, a dopiero później wysiłek, bieganie, siłownia etc

xDDD zawsze kisne z tych ludzi na silce co liczą wszystko, #!$%@? tony suplementów i jedzą co do minuty i grama "bo makro". A każdego kto robi