Wpis z mikrobloga

Biedronka przy powstańców śląskich we #wroclaw. Dzisiaj sobie przypomniałem czemu tam nie chodzę jak nie muszę :p najgorszy sklep w jakim kiedykolwiek byłem. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia tojtojowemu kontenerówi, który zablokował całą sąsiednią alejkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy kasie jedna pani, a z magazynu głośne "kuerrrrwa, znowu ten #!$%@? paleciak" :D
#biedronka
kubas_782 - Biedronka przy powstańców śląskich we #wroclaw. Dzisiaj sobie przypomniał...

źródło: comment_vdZE5u2yKXRwwSA1oGUZpZ8lqlUCStbI.jpg

Pobierz
  • 43
@kubas_782: @Kynareth: Moim zdaniem to jest głównie wina świąt i Januszy robiących zapasy na święta jakby miała wybuchnąć trzecia wojna światowa. Jestem w polsce na święta pierwszy raz od 6 lat i z podziwu nie mogę wyjść jakie kolejki są w sklepach i jak ludzie rzucają się na 10% obniżki.
@cactusek w pompie mam, czy to czeskie czy polskie w momencie kiedy pierwsze co robię to wkurzam się tak, że aż mnie niesie z powodu sklepu w którym jestem. Kiedyś chodziłem chętnie do biedry, ale od około 1,5 roku jest tam taki syf, że chodzę jedynie wtedy jak naprawdę muszę.