Wpis z mikrobloga

Czytając wpisy spod tagu #przegryw #tfwnogf i ##!$%@? oraz #stulejacontent można dostać niezłego raka, oraz dowiedzieć się wielu „interesujących” rzeczy. Tak wiec pamiętajcie o tym ze:

1. Wychowałeś córkę zgodnie z jakimiś wartościami, i nie daje dupy pierwszemu lepszemu przegrywowi?- Gratulacje, właśnie zostaliście cuckami, a wasze córki to księżniczki bo he he im się należy.
2.Postawiliście swojej dziewczynie kolacje/kupiliście jej cokolwiek- Gratuluje! wlasnie zostaliście beta bankomatami! wiecie he he afta szmaci, beta płaci itd.
3. Broń Boże pod żadnym pozorem nie śmiej nawet wstawić się za dziewczyna wyzywana przez agresywnych stulejek od qrew i szmat, bo zrobią z Ciebie „białorycerzyka” i ogólnie nazwa Cię zdrajca męskiej rasy.
Przytaczając pewne nazwy takie jak „beta bankomat” aż musiałem robić przerwę na rozchodzenie tego zażenowania po pokoju, wątpię żeby ktoś pisał takie rzeczy na poważnie, na pewno nie ktoś, kto chociaż raz był w normalnym związku (co dla tych ludzi spod wyżej wymienionych tagów, jest życiowym marzeniem nie do osiągnięcia).
#shitwykopsays #bekazpodludzi
  • 44
@Smakoshh: Zapomniałeś dodać iż osobnicy owi #!$%@?ą się wszechwiedzą na tematy kobiet i związków oraz to że żadne racjonalne argumenty nornictwa do nich nie docierają.
Traktuj te tagi jako swojego rodzaju ogród zoologiczny/szpital psychiatryczny.
Generalnie zabawne jest to że co miesiąc, dwa daje się zauważyć zmianę aktualnego trendu i powstaje nowy pomysł na wytłumaczenie "dlaczego jesteśmy #!$%@?" (obecnie jest to niż demograficzny). Można by w sumie zrobić wykopbingo przegrywów ;)
@Smakoshh: ty pierwszy napisałeś że jestem agresywną stuleją ja tylko napisałem że jestes baranem co jest faktem bo jak coś kogoś wkurza to tego unika ale teraz widzę że jestes po prostu trollem z gorszym zyciem niz ci na ktorych tak szczekasz wiec eot z mojej strony