Wpis z mikrobloga

Ktoś jeszcze zastój z trackingiem (FZRAMYT - Europe Railway Registered). Mianowicie obie paczki wysłane 2017-11-19, ostatni wpis 2017-12-09 - "Opuszczenie 马拉舍维奇,Polska center". Tak jakby dotarło do Małaszewic(?) i od 10 dni cisza. Nie wiem czy pisać do skośnookich, bo pewnie odpiszą, że święta, że dużo paczków nawysyłali, że sparaliżowali wszystkie placówki poczty na świecie i trza czekać cierpliwie majfrend. Niby dopiero 30 dni, ale gdyby wysłali tym czym chciałem to paczki bym miał od tygodnia ||
#gearbest
  • 41
@Ban_gladesz: yh... zamawiałem kilka paczek jednego dnia, wszystkie PostNL, kilka poszło od razu, a dwie poszły po kilku dniach koleją. Te holenderskie dawno już dotarły (°°
@Soczi: u mnie jest opuszczenie Małaszowic od 5 grudnia i dalej nie mam żadnego nowego miejsca pobytu paczki. Pewnie przed świętami nie dojdzie... oby w ogóle przyszło
@Soczi: @Ban_gladesz: @Post71: @l4mp4: @barrtek213:

Sytuacja u mnie wyglądała tak:
30.11 Nadejście Małaszewicze
5.12 Opuszczenie Małaszewicze
12.12 Nadejście WER Warszawa

Nadanie 11.11, doręczenie 18.12. Długo, ale niektóre rzeczy np. powerbanki tylko tym sposobem wysyłają. Jest zastój, bo przez te Małaszewicze idą przesyłki pociągowe do całej Europy.
Ja zamowilem z Gearbest vaporyzator 15 grudnia. Wybralem poczte Holenderska a wyslali tak samo pociagiem. Tracking pokazuje, ze dopiero wczoraj poszla w swiat. Ciekawe czy sie wyrobia z doatawa do lutego.