Wpis z mikrobloga

Mieszkam na #slask w centrum #bytom, więc wiem co to zanieczyszczone powietrze. Ale to co się wyczynia w ostatnich dniach to paranoja. Wiem jsk pachną (cuchną) spalenizny, ale to co teraz wdycham strasznie drapie drogi oddechowe zaś oczy widzą świat zza mgły i trochę łzawią. To nie jest węgiel, czy drewno, bo yo rozpoznam, tylko jakieś opony i inne śmieci.

Mam nadzieję i trzymam kciuki, że się k**wy palacze zaczadzicie i nie będziecie już truć innych. Z całego serca wam to życzę.

#smog #gliwice #zabrze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #oswiadczenie
Pobierz Atexor - Mieszkam na #slask w centrum #bytom, więc wiem co to zanieczyszczone powietr...
źródło: comment_b6cK41izAfHtafufxL0XkMt6fnslIjvy.jpg
  • 13
się k**wy palacze zaczadzicie


@Atexor: to tak nie działa, bo truje się cała dzielnica.

A tak btw to 268% to jest taki codzienny wynik już raczej. Trzy dni temu wracałem o 22 do domu i było 1200%. Zeszłej zimy sięgnęło 3900%, mam screenshoty gdzieś.
@Reikor: przejeżdżam przez Zabrze do Gliwic i też to czuję. Szkoda gadać.

@paczesik: wiem, sam widziałem już po 1.5k u siebie. Jednak jakby mierzyć tam gdzie chodziłem, to lekko 1.5k.

A dzielnica cała smogiem się nie truje. W powietrzu szybko się "wywietrzy". Wystarczy pozbyć się chwasta truciciela.
@nama: zgłoś go. Może akurat pomoże.
Chociaż ostatnio mi kumpel mówił, że sami mają takiego sąsiada. X razy go zgłaszali i do teraz nic. Nie wiedzą jakie skurczybyk ma układy.
@Tr8025: tak... Cały kraj to jedna wielka pieprzona wielka plama. Ale dalej dawjamy kasę w węgiel zamiast w wiatrowe (a mamy miejsca gdzie mocno wieje), słoneczne o jądrowych już nie wspominając.