Wpis z mikrobloga

Serio, wspierajcie dalej Rogera i jego #bitchcash'a to na pewno nie #!$%@? rynku. Ja nie moge co z tymi ludzmi.

Najbardziej ten argument, ze bcash taki szybki, fee takie niskie. #!$%@? no pewka jak nikt tego nie uzywa. Dajecie sie nabrac jak dzieci. Zcentralizowana waluta, z prezesem, kopalnia i koparkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeciez przy pierwszej lepszej okazji Roger wyrucha wszystkich #kryptowaluty #bitcoin

Pobierz
źródło: comment_EZNU7A3yPxns1ATgVprFZl5b8bsbSGtz.jpg
  • 23
@Niedowiarek: mysle ze to wymaga troche czasu. wdrozenie czegos na taka skale to nie lada wyzwanie. a rynek rosnie i rosnie. prawda jest taka, ze tutaj nieprzemyslane decyzje maja gigantyczne znaczenie (patrz rozwoj ETH). Devovie btc nie podejmuja pochopnych decyzji.

Czas pokaze. Natomist ufanje w produkt ktory ma CEO, steruja moca obliczeniowa zeby udupic transakcje i lazi po mediach mowiac ze Bch to prawdziwy bitcoin normalnego czlowieka raczej nie powinny sklaniac
@ppai: To po prostu idioci i tyle.Nie rozumieją że btc mógłby mieć niskie fee w 5minut bez problemu, ale że społęcznosć tego nie chce to już nmie ogarniają czemu i zielonki myślą że każdy scam który im ciśnie że jest lepszy od btc to będzie nowy król i nie ogarniają co długoletni ludzie w krypto w btc widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy debil który zainteresował się
@escabor: w btc wchodziłem w 2013 także tego... zielonka dupa cicho

devowie core są współodpowiedzialni za zarżnięcie tego projektu a w bajki o "niskim fee w 5min" nikt ci nie uwierzy nawet jak znowu zaczniesz krzyczeć i tupać nogami ze złości
@Niedowiarek: To świadczy o twoim kompletnym nieogarnięciu tematu
.

bajki o "niskim fee w 5min" nikt ci nie uwierzy


Uwierzy każdy kto zna temat.
Wystarczy zmienić w kodzie aby bloki miały po kilka MB albo były kopane szybciej. Ile trwa zmiana jednej wartości w kodzie? Sorry mniej niż 2 minuty. Styknie 1min

Typowy kretyn nic nie wiedzący a #!$%@? i poucza innych.
Dupa cicho? Wchodziłem w btc wcześniej a o czym