Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki! Czy grając w #gwint #gwent po patchu też macie takie jaja z wyszukiwaniem przeciwników? Ja w ciągu 4h prób zagrałem 7 rankedów. Cały czas miele, miele tą klepsydrą a na końcu wywala: "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie". I ekran startowy.

Przy poprzedniej wersji w zasadzie nigdy mi nie przerywało połączenia (a jeśli, to nie z mojej winy i miałem easy win). Ponadto nawet grając o jakichś dziwnych godzinach wyszukiwanie przeciwnika na moim poziomie nie trwało dłużej niż 30 sekund, a z reguły mniej niż 10 s. Mam rangę 15 i lvl 33, nie gram dużo, ale dziś miałem wolne i się zdenerwowałem.

Macie podobnie? Czy to tylko u mnie patch spieprzył nie tylko rozgrywkę ale i matchmaking? (,)
  • 16
@Waleczny_ramol: identiko mam, a najgorsze, że dorzuciło mi loss na rankedach bo inteligentny gwint uznał to za porażkę.

Ja zadam jedno pytanie - na tym samym IP u Ciebie ktoś gra w gwinta?
@Waleczny_ramol: Nie znam się na tym kompletnie, ALE czytałem, że ludzie mają problemy z grami online przez to, że UPC ustawiło jakiś tam protokół z IPv4 na IPv6 (naprawdę nie mam zielonego pojęcia o czym piszę, po prostu powtarzam). Trzeba do nich zadzwonić osobiście i poprosić o przestawienie na IPv4.