Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam faceta, jest on bardzo przystojny, wysoki, ma cudownie wyrzeźbione ciało, dba o siebie, cwiczy itp.
A ja ? Mała gruba niespecjalnie ładna...
Nie dośc ze cały czas mnie zastanawia dlaczego od zwrócił na mnie uwagę na #tinder to jeszcze mam myśli że jak pozna ładniejszą to do niej pojdzie. Pytałam go ostatnio dlaczego zwrócil uwagę własnie na mnie, to nie umiał mi odpowiedziec..
Zanim go poznałam to #odchudzanie sie dla siebie, teraz chce byc piękna tylko dla niego.
Przez to stałam sie troche zazdrosna chociaż nie daje mi powodow do zazdrości.
Ale może nie mam ich dlatego że w ogole go nie kontroluje...
Tylko raz zobaczyłam że pisze na gg ze swoimi 2 byłymi dziewczynami ale nie zaczynałam tematu bo nie chce zeby sie poczuł kontrolowany bo faceci tego nienawidzą.

Co zrobic żeby przestac sie zadręczac tym, że jestem od niego gorsza, co zrobic zeby uwierzyc w siebie, że skoro wybrał mnie to jestem lepsza od jego koleżanek ? #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: poprawiłem

Drogie Bravo.Mam faceta, jest on bardzo przystojny, wysoki, ma cudownie wyrzeźbione ciało, dba o siebie, cwiczy itp.
A ja ? Mała gruba niespecjalnie ładna...
Nie dośc ze cały czas mnie zastanawia dlaczego od zwrócił na mnie uwagę na #tinder to jeszcze mam myśli że jak pozna ładniejszą to do niej pojdzie. Pytałam go ostatnio dlaczego zwrócil uwagę własnie na mnie, to nie umiał mi odpowiedziec..
Zanim go poznałam to
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie dość ze cały czas mnie zastanawia dlaczego od zwrócił na mnie uwagę na #tinder


dlatego zwrócił uwagę, bo totalnie brakuje kobiet.
I tak mu się super udało że nie musiał za granice jechać tylko białą kobietę znalazł jak jakiś superman.

to jeszcze mam myśli że jak pozna ładniejszą to do niej pójdzie.


To zależy od wielu czynników, ale gdyby znalazł taką którą uważa za lepszą to byłby idiotą gdyby
12345: a jesteś jego pierwszą dziewczyną? jeśli tak, to jest zdesperowany i "ćwiczy" na tobie podbijanie do innych kobiet. To zrozumiałe, że dla ciebie jest coś nie halo w twoim przypadku. Faceci ogromną uwagę zwracają na wygląd i żaden super charakter, poczucie humoru i inne takie nie są w stanie przysłonić brzydkiej mordy. Teraz każdy będzie cie "nawracał', że co ty gadasz może on nie patrzy na wygląd ale to nie