Wpis z mikrobloga

@Urzad_Celny: Zeszłoroczne flagowce już zeszły do tysiąca, na przykład S7 już się za tyle kupi z odrobiną chęci, ale jego do navi akurat odradzam bo amoled się wypali.

Ogólnie polecam pomyśleć na zeszłorocznym/dwuletnim flagowym modelem bo są najbardziej opłacalne jeśli chodzi o cenę/wydajność. Wieczorem napiszę coś więcej.
@Urzad_Celny: testowalem wiele, najpierw dlugo google ale czesto podawal bledne adresy, potem automapa i to bylo ok ale platne, yanosik jako dodatek jest ok ale nie jako glowna navi i ostatecznie powiem Ci ze najlepiej spisuje mi sie navi appla firmowa, pokazuje mi np jesli nie ma drogi pod sam nr gdzie mam zostawic auto i ile musze dojsc do celu pieszo. No i nigy nie myli sie z adresem.
@piotreek88: może w P9lite działą ok. Opieram się na wpisach z Reddit odnośnie Honora 8, Huawei P9 oraz Huawei P10, w których wariuje GPS. W Mate 9 źle działał z początku, wspominano o tym na tabletowo.
@piotreek88: z tego co pamiętam to wariował po prostu, pokazywał raz, że jesteś na tej ulicy, raz obok. Nie wiem jak jest teraz, musiałbyś poszukać na Reddit tematów, może to załatali. Chociaż skoro nie potrafią załatać problemów z przygaszaniem ekranu to sam nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego nie kupiłem Honora 8 w sumie. Co do Mate 9 - pisali na tabletowo, że często po prostu