Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio na Steamie kanterstrajkową paczkę, 1.6, Condition Zero i jakieś inne gówienka. I teraz dwa pytania:

1.) Zauważyłem, że wykrywa mi tylko polskie serwery. Da radę to jakoś obejść?

2.) Czy tryb deathmatch został wyłączony/po prostu go nie ma w grze? Bo od czasu do czasu dla odmiany pograłbym właśnie w ten sposób, a na żadnym serwie tego nie widzę.

#counterstrike #cs16 #steam #gry
  • 10
@donOGR: 1) Z całym szacunkiem do naszego narodu, ale jak słyszę cały czas okrzyki "#!$%@? #!$%@?", na czacie czytam o waleniu konia, a między rundami #!$%@? jakieś najgorszego sortu disco polo, to mam ochotę po prostu sprawdzić, czy są jakieś bardziej cywilizowane serwery. Oczywiście niektóre polskie takie też są, ale zawęża mi to trochę wybór.

2) A czy na liście serwerów są one oznaczone w tabeli gra jako DM? Bo ja
@Urbann bodajże na Gametracker masz listę serwerów cs 1.6 . Zagraniczne serwery są jeszcze gorsze od polskich. ( ͡º ͜ʖ͡º) Masa niepotrzebnych gówien, typu skiny Awp zasłaniające cały ekran bez możliwości wyłączenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Urbann: dmy aa najczęściej podpisane jako dmy :p

Co do serwerów to polskie nie są takie złe. Przekonasz się jak pograsz na innych xd dlatego dużo obcokrajowców gra na PL.

No i nie wszystkie serwery znajduje bo nie wszystkie są ustawione tak żeby można je było o tak se o znaleźć. Najlepsze serwery się ukrywają przed zalewem cziterskich gówien I innych dzieci.
@Urbann: dużo DM jest połączonych z innymi modami np. DD2+DM, Paintball DM itp. itd.
Szukaj na gametrackerze a nie przez steamową wyszukiwarkę, bo w niej i tak nie ma wszystkich serwerów.