Wpis z mikrobloga

@efeeem: a jaki sklep byś polecał ? Ja zawsze zamawiałem pod zespoły z allegro lub gdzie było najtaniej. Ale jak napisałem przed świętami nie miałem czasu szukać gdzie który taniej i liczyć czy z każdym wysyłanym sprzętem wyjdzie taniej niż w 1 punkcie.
im więcej części jednorazowo zamawiasz na morele, tym dłużej kompletują zamówienie.

ale ja na morele zamówiłem wszystko jedynym rzutem - cały komputer, bez usługi złożenia i przetestowania czy działa.


@samuraj24: słowo daje nie widzę jak się odnosisz do wypowiedzi @sirgorn. Przecież on nic nie pisał o testowaniu czy złożeniu.
@samuraj24: mirek wyżej ma racje, mi chodziło o fakt kupienia samych części. Powiedzmy kupujesz myszke i klawiaturę. Myszka jest w magazynie A, klawiatura w B. Zamówienia pakują w C. Myszka i klawiatura muszą przyjść do magazynu C i dopiero tam są pakowane i wysyłane. A przy zamówienia 10 części może się zdarzyć, że jakaś część będzie już cała wykupiona i czekają na nową dostawę... wtedy można się domyślić co się dzieje.
@samuraj24: Tak to jest jak się zamawia i nie sprawdza daty dostawy. Pewnie jeden z podzespołów był datowany na nieco późniejsza datę i wysłać mogli dopiero po świętach. Ja tak miałem z płytą główną, na która czekałem 3 dni, aż dostarczą ja do magazynu. Na szczeście ja zdazylem przed świętami ;)

Nie siej fermentu bo pewnie nie sprawdziłeś tego a teraz zganiasz winę na serwis.

W ogóle coś kręcisz bo e-mail
@samuraj24 Nie jesteś sam Mireczku, ja zamówiłem pada 17.12, który wg morele miał być gotowy do odbioru 3 dni później. Jest po świętach, a obok status paczki (zapakowana do wysyłki) data dostarczenia dalej na 20.12.
Magic ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: